Reklama

Reso Europa Service wspiera karate

Data:

- Reklama -

Na 25 dni przed Jubileuszem 25-lecia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin nastąpiło podpisanie porozumienia pomiędzy klubem a RESO Europa Service, na mocy którego spółka została Złotym Sponsorem Ogólnopolskich Mistrzostw Karate „RESO Gala Karate”.

Wydarzenie będzie miało rangę Ogólnopolskich Mistrzostw Karate, a okazją do jego zorganizowania jest Jubileusz 25-lecia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. „RESO Gala Karate” odbędzie się w pierwszą sobotę listopada (5.11) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 2 w Suwałkach.

Podczas zmagań fani sportu będą mieli okazję zobaczyć osiem walk na najwyższym poziomie, które stoczą najlepsi zawodnicy karate z całej Polski. Na macie zobaczymy medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski. Co istotne – w każdym pojedynku wystąpi zawodnik z Suwałk lub wychowanek Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. Poza walkami zaprezentowane zostaną wszystkie grupy szkoleniowe suwalskiego klubu, począwszy od pięciolatków, skończywszy na seniorach, którzy specjalnie na Galę przygotowują pokaz swoich umiejętności.

skkk-reso-2– Cieszę się, że tak utytułowany klub został naszym kolejnym partnerem – powiedział podczas podpisania porozumienia Bronisław Woźnialis, prezes RESO Europa Service. – Sukcesy Suwalskiego Klubu Karate, które rozsławiły nasze miasto w Polsce i Europie, są imponujące. Medale na mistrzostwach Europy czy Polski z pewnością są bardzo cenne, jednak najcenniejsze są wartości, których trenerzy klubu uczą na każdym treningu. Karate odgrywa niebagatelną rolę w wychowaniu dzieci i młodzieży, uczy zasad, szacunku do rywala, hierarchii oraz pokory. Karate to sztuka samoobrony, która nie toleruje agresji, a wręcz przeciwnie – pokazuje, jak należy jej unikać – dodał Woźnialis.

– Jubileusz 25-lecia pokazuje naszą długoletnią pracę w Suwałkach. Pokazuje także nasz rozwój, od małego, niekoniecznie znanego klubu na peryferiach Polski, do Klubu Sportowego, którego zawodnicy zdobywają medale na Mistrzostwach Polski i Europy. Nasza praca wychowawcza przez te 25 lat przełożyła się na wysoką jakość. Nasi zawodnicy z dumą propagują „Suwalską Szkołę Karate” w całej Europie – powiedział Marek Krejpcio, prezes Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. – Dziś ja jestem dumny, że do realizacji następnego przedsięwzięcia pozyskałem tak ważnego partnera jak firma RESO. Dzięki wsparciu złotego sponsora – „RESO Gala Karate” będzie imprezą na godnym i wysokim poziomie. Suwalczanie będą mogli zobaczyć to na własne oczy już 5 listopada w hali OSiR – dodał Krejpcio.

„RESO Gala Karate” jest wydarzeniem objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk, Czesława Renkiewicza.

Suwalski Klub Karate Kyokushin powstał 20 listopada 1991 roku z inicjatywy Marka Krejpcio, który od początku pełni funkcję Prezesa Zarządu organizacji. Klub funkcjonuje w ramach stowarzyszenia, którego głównym celem jest prowadzenie treningów karate i ogólnorozwojowych dla dzieci od piątego roku życia, młodzieży i dorosłych, a także wychowywanie dzieci i młodzieży w zgodzie z wartościami, tradycją i zasadami tej japońskiej dyscypliny sportu. SKKK zrzesza obecnie około 150 członków, głównie dzieci i młodzież. Przez wszystkie lata działalności zawodnicy Klubu zdobyli medale na zawodach o randze Mistrzostw Wojewódzkich, Makroregionu, Pucharu Polski i Mistrzostw Polski, a także na turniejach międzynarodowych i Mistrzostwach Europy. W 2015 roku Suwalski Klub Karate Kyokushin po raz pierwszy w historii został jednocześnie drużynowym Mistrzem Polski seniorów oraz drużynowym Mistrzem Polski juniorów.

RESO Europa Service Sp. z o. o. to suwalska spółka, która prowadzi działalność w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i likwidacji szkód. Jest Partnerem Generalnym „BTA Insurance Company” SE w Polsce – łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego, z którym współpracuje od 2009 roku. W ciągu 11 lat RESO pozyskała i obsłużyła ponad 2 mln Klientów, a zebrany przypis wyniósł ponad 600 mln zł. Obecnie z RESO współpracuje już niemal 4800 pośredników ubezpieczeniowych. Siedziba firmy znajduje się w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach, gdzie na co dzień zatrudnionych jest ponad sto osób.

RESO prowadzi aktywną działalność społeczną, wspierając liczne podmioty sportowe oraz kulturalne. Oprócz wspomnianej Gali Karate, spółka jest sponsorem tytularnym Miejskiego Święta Biegania „RESO Suwałki 10,5” oraz amatorskich rozgrywek piłkarskich „RESO Suwałki Football League”. Firma wspiera również SALOS Suwałki oraz „Akademię 2012”, a w szczególności żeńską drużynę „RESO Akademia 2012”. Ponadto RESO zdobyła tytuł Mecenasa Kultury przy okazji wsparcia Jubileuszu 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sukces suwalskich karateków w Mielnie

28 stycznia w Mielnie odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji...

BizneSÓWKI – ZaPARKuj swój biznes: PET, ekosamochody i rękodzieło

W środę, 21 grudnia odbył się finał VI edycji...

Rozmawiają o energii i biznesie (audio, wideo)

Trwa VI Forum Biznesowe Pogranicza - w tym roku...

Medale karateków w Radzyminie

W weekend, 27-28 listopada w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa...