Reklama

25 lat karate kyokushin w Suwałkach

Data:

- Reklama -

Otwarcie wystawy złożonej z fotografii, dyplomów, pucharów i medali w środę, 2 listopada w miejscowym aquaparku rozpoczęło cykl wydarzeń związanych z jubileuszem Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. Finał już w sobotę, 5 listopada w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

25 lat to kawałek historii. W ciągu ćwierćwiecza istnienia klubu w jego szeregach trenowało wielu zawodników, którzy osiągnęli niezwykłe sukcesy. Jak podsumował działalność klubu Łukasz Kurzyna, wiceprezydent Suwałk – zdobyte w tym czasie medale karateków wypadałoby przeliczyć na kilogramy, nie na sztuki. Na wystawie w aquaparku możemy zobaczyć najlepszych zawodników Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin w akcji.

To jednak dopiero początek podsumowania. Karate to w końcu akcja – aktywność fizyczna, sprawność, setki godzin treningów. W sobotę, 5 listopada od godz. 18.00 podczas RESO Gali Karate będzie można obejrzeć w Suwałkach 7 walk pokazowych, w których zmierzą się zawodnicy z suwalskiego klubu z przeciwnikami z różnych miast Polski. Wszyscy uczestnicy walk full contact to mistrzowie Polski i Europy – będzie na co popatrzeć! Uwaga, wstęp na galę jest płatny. Bilety w cenie 15/25 zł.

Suwalski Klub Karate Kyokushin powstał 20 listopada 1991 roku. Od chwili powstania do dzisiaj jego prezesem jest Marek Krejpcio. W działalność i treningi klubu zaangażowani są również: Beata i Natalia Krejpcio, Marcin Wasilewski oraz Dariusz Anuszkiewicz.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sukces suwalskich karateków w Mielnie

28 stycznia w Mielnie odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji...

Sukces karateków w Giżycku

Suwalscy karatecy wrócili z Giżycka, gdzie mieli okazję zaprezentowania...

Podaruj sobie czas. Trwa Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko (audio)

W Hotelu Szyszko w Suwałkach (ul. Innowacyjna 3) o...

To czas tylko dla Ciebie. Zajrzyj 8 marca do Hotelu Szyszko (audio)

Relaks w spa, chwila wytchnienia, dystans od bieżących problemów,...