Reklama

Augustów promuje się z lotu ptaka

Data:

- Reklama -

W Augustowie powstała platforma, dzięki której podziwiać można uroki i atrakcje turystyczne miasta, a także poznać jeo potencjał inwestycyjny. Na stronie www.panorama.augustow.pl funkcjonuje trzyjęzyczna aplikacja wyświetlająca panoramy sferyczne 360×180° oraz zdjęcia lotnicze Augustowa.

Serwis internetowy www.panorama.augustow.pl przedstawia 41 panoram sferycznych 360×180° – główna panorama wykonana z lotu ptaka z wys. 400 m, 20 panoram wykonanych z wysokości 100-200 m oraz 20 wykonanych z wysokości do 10 m. Panoramy prezentują największe atrakcje turystyczne Augustowszczyzny: lasy, jeziora, rzeki, śluzę na Kanale Augustowskim, wyciąg nart wodnych i molo Radiowej Trójki, Studzieniczną oraz Rynek Zygmunta Augusta. Panoramy to także dokumentacja przebiegu najciekawszych wydarzeń letnich organizowanych w Augustowie: Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok, Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałościowych Lotto Necko Endurance, Augustowskich Motonocy i zupełnie wyjątkowych, organizowanych wyłącznie w Augustowie letnich koncertów na statkach. Aplikacja służy także zachęcaniu potencjalnych inwestorów do lokowania swojego biznesu w otoczeniu jezior i lasów – na platformie umieszczone zostały obrysy działek i terenów inwestycyjnych (wraz ze szczegółowymi opisami) oferowanych przez Gminę Miasto Augustów do sprzedaży.

Aplikacja ma bardzo rozbudowane funkcjonalności i jest całkowicie responsywna, tzn. wyświetla się na ekranach smartfonów i tabletów; oferuje możliwość przybliżania i oddalania, obrotu we wszystkich kierunkach oraz dodatkowe tryby oglądania panoram tj. Fish Eye, architektoniczny oraz stereograficzny. Każda panorama posiada opis (przetłumaczony na jęz. angielski i rosyjski), jak również rozległą galerię zdjęć klasycznych. Aplikacja może być w przyszłości rozbudowywana i poszerzana o kolejne panoramy, atrakcje, działki, itd.

Platformę wykonała firma z Sieradza za 25,5 tys. zł.

Na podst. informacji ze strony UM w Augustowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Trwa Augustów is the Future Festival (fotorelacja z koncertów)

Świat muzyki i piękno natury razem tworzą harmonię, która...

Najlepsze restauracje w Polsce 2023 – dwie z nich są w Augustowie

Za nami finał XII edycji elitarnego przewodnika Poland 100...

Z regionu: Politechnika Białostocka podpisała umowę o współpracy z Miastem Augustów

We wtorek, 25 października Politechnika Białostocka podpisała umowę o współpracy...

Podlascy posłowie i senatorowie znów piszą do premiera w sprawie drogi ekspresowej S61

To już kolejne stanowisko w sprawie uzupełnienia sieci dróg...