Pacześ, Lotek i… bracia Czekay. W niedzielę stand-up

0
657
Na zdj. Rafał Pacześ, fot. promocyjna.

Kolejny stand-up „Na Starówce” (Warka) odbędzie się już niedzielę, 13 listopada o godz. 19.00. Na scenie: Rafał Pacześ i Karol Lodkowski.

Zanim jednak Pacześ i Lotek pojawią się na scenie, dzień wcześniej, w sobotę, 12 listopada o godz. 20.00 „Na Starówkę” zapraszają bracia Czekay. Więcej informacji o wydarzeniach w Warce – „Na Starówce” można znaleźć w naszym kalendarzu.

Show Braci Czekay w Warce w Suwałkach

RAFAŁ PACZEŚ występuje w swoich autorskich programach, choć nie tylko: miał okazję współpracować m.in. z: Katarzyną Piasecką, Abelardem Gizą, Kacprem Rucińskim czy Cezarym Pazurą. Wyłoniony z ogólnopolskich eliminacji, zagrał w finałowej dziesiątce, na Antrakt Stand-Up Festiwalu w warszawskich Hybrydach. W listopadzie 2014, odniósł kolejne zwycięstwo w kategorii Stand-Up na łódzkim festiwalu. Jego programy to historie opowiadane niczym z autopsji, jednak pozwalające utożsamić się widzowi z bohaterem. Możemy spodziewać się historii bezpruderyjnych rodem z sypialni, ale również inteligentnych spostrzeżeń dotyczących otaczającego nas świata. Rafał nie stroni od dyskusji z publicznością, niejednokrotnie tworzy całkiem nowe historie na scenie, których początkiem była krótka dygresja. Kipiący energią i poczuciem humoru potrafi utrzymać uwagę widza od początku do końca wieczoru.

ŁUKASZ „LOTEK” LODKOWSKI również ma na koncie zwycięstwo w Antrakt Stand-Up Festiwal, zwycięstwo w 3 kategoriach na Festiwalu Ludzik, oraz rzesze fanów, których porywa energią na scenie. Zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny.

Bilety w cenie: przedsprzedaż – 35 zł; w dniu występu- 45 zł.

Aby wygrać 2 podwójne zaproszenia na stand-up z udziałem Rafała Paczesia i Łukasza Lodkowskiego, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W ramach jakiego wydarzenia w Suwałkach wystąpili w tym roku Rafał Pacześ i Łukasz Lodkowski? Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem – do rezerwacji) prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

 

Leave a Reply