Raper z Czyżewa – Milion Terapii, jak sam mówi nagrał utwór, który jest sprzeciwem wobec polityków i sytuacji młodych ludzi, masowo wyjeżdżających z Polski za chlebem i lepszym życiem. Do kawałka został zaproszony inny raper – Dzieciak oraz Michał Wiśniewski, który chętnie przyłączył się do projektu.

Milion Terapii na scenie rapowej choć właściwie wciąż trochę z boku, jest od ponad dziesięciu lat. Wcześniej występował pod pseudonimem „Umarł król, niech żyje król” Dziś powraca jako Milion Terapii. Na nową nazwę przekłada się wiele czynników, przede wszystkim project, nad którym obecnie pracuje, ma być czymś wyjątkowym, czymś co zaskoczy wszystkich, raper nie ukrywa, że zmiana nazwy to również, pożegnanie z przeszłością i mocny krok w przyszłość swojej kariery muzycznej.

Milion Terapii pochodzi ze Wschodu Polski – z Czyżewa w woj. podlaskim, ma za sobą ogromną ilość koncertów i zjechał nasz kraj wzdłuż i wszerz, dzięki czemu nabrał doświadczenia i obycia scenicznego, każdy jego występ kumuluje w nim potężne atomy energii, które z równie potężną mocą potrafi przekazać publice, dlatego organizatorzy, którzy organizowali dotychczasowe eventy tej tajemniczej na dzień dzisiejszy osobowości byli wniebowzięci i na pewno jeszcze nie raz go zaproszą.

Dzieciak – ma na swoim koncie kilka nagrań demo, utworów solowych. Nowy pseudonim jest zamknięciem pewnych rozdziałów, etapów w życiu.

Dodaj komentarz