Abelard Giza nadciąga! Do Suwałk przyjedzie z najnowszym programem stand-up comedy „Ludzie, trzymajcie kapelusze”. „Na Starówce” wystąpi 6 grudnia o godz. 19.00 (Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2). Razem z Abelardem na scenie pojawi się Adam Van Bendler.

Źródło: Materiały promocyjne

„Ludzie, trzymajcie kapelusze” to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie cała galeria postaci – od zakatarzonych przedszkolaków, po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też, kto stoi na drodze do stworzenia „nadczłowieka”, po co uczyć się, jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Abelard Giza, Suwałki, #suwalki, stand-up, Warka
Fot. Materiały promocyjne.

Za oprawę graficzną programu odpowiada Kasia Księżopolska – FRYZA. Uwaga, program przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych. 

Abelard Giza – aktualnie najpopularniejszy polski stand-uper. Przez lata działalności scenicznej (m.in. kabaret Limo 1999-2014) zjednał sobie ogromną rzeszę fanów. W niezwykle zgrabny sposób łączy ważne dla nas wszystkich tematy społeczno-polityczne z naturalną otwartością i wątkami osobistymi.

W naszym konkursie czytelnicy „Niebywałych Suwałk” mogą wygrać 2 podwójne zaproszenia na stand-up Abelarda Gizy. Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Za co Abelard Giza dostał OFFskara? Odpowiedzi prosimy wysyłać do nas mailem (wraz z imieniem i nazwiskiem do rezerwacji): redakcja@niebywalesuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Abelard Giza w program „Ludzie Trzymajcie Kapelusze” w Suwałkach

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj