Reklama

Uczniowie otrzymali stypendia Strefy Ekonomicznej

Data:

- Reklama -

Programem stypendialnym zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zostało objętych w drugim semestrze 11 uczniów ze szkół zawodowych oraz techników z Ełku, Gołdapi i Suwałk.

Jak zaznaczają pomysłodawcy uruchomienia programu – jego celem ma być wspieranie kształcenia zawodowego poprzez wspomaganie wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz zapewnienie wysokiej jakości kształcenia zawodowego dostosowanego do potrzeb rynku pracy.

Stypendia otrzymali więc uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce i odbywający praktyki zawodowe oraz staże w firmach prowadzących działalność na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej: Dawid Maciorowski, Kamil Gniedziejko, Michał Myszczyński oraz Radosław Danowski z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku; Milena Smokowska i Urszula Galińska z Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi; Michał Ćwikliński, Wiktoria Buchowska i Wioletta Leszczyńska z Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach, a także Wojciech Taraszkiewicz i Tomasz Racis z Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Firma z Suwałk w czołówce rankingu „Gazele Biznesu”

Drugie miejsce w województwie podlaskim w rankingu "Pulsu Biznesu"...

Ponad 48 mln złotych na inwestycje drogowe w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

W poniedziałek, 17 października w suwalskim Ratuszu odbyła się...

Kursy do Strefy Ekonomicznej wracają „na próbę”

Na początku maja informowaliśmy o interpelacji radnej Anny Ruszewskiej...