W PWSZ działa Pogotowie Maturalne

1
210

Rekordowa liczba – ponad 400 maturzystów z Suwałk i okolic korzysta z zajęć w ramach Pogotowia Maturalnego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach. Zajęcia pomagają uczniom przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Każdy, niezależnie od profilu i rodzaju szkoły (za symboliczną opłatą) może skorzystać z korepetycji z wybranego przedmiotu.

Najwięcej grup powtarza materiał z matematyki oraz języka angielskiego. Uczniowie wybierali również biologię, geografię, chemię i język polski. Zajęcia prowadzą nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu młodzieży do egzaminów maturalnych. Każdy przedmiot (zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym) realizowany jest wymiarze aż 30 godzin. Zajęcia potrwają do marca.

Fot. PWSZ w Suwałkach

1 KOMENTARZ

  1. Witam! Wszystkich, którzy chcą dobrze przygotować się do matury z matematyki zapraszam na darmowy kurs online. Jest on dostępny na stronie kierunekrozwoju.pl w zakładce “Kurs z matematyki”. Na stronie można także skorzystać z testu predyspozycji zawodowych (pomoże on w podjęciu decyzji o wyborze kierunku studiów). Zapraszam!

    Pozdrawiam
    Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

Dodaj komentarz