Reklama

Modelarze na podium

Data:

- Reklama -

W Mistrzostwach Polski Modeli Halowych F1N, które w niedzielę odbyły się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, bardzo dobre lokaty zdobyli zawodnicy lokalnego klubu. W Mistrzostwach Polski udział wzięło osiem drużyn.

Reprezentanci gospodarzy, którzy wystąpili w najliczniejszym składzie, zdobyli złoto i trzy srebrne medale w klasyfikacji drużynowej oraz złoty, srebrny i brązowy krążek w klasyfikacji indywidualnej. Na najwyższym stopniu podium w kategorii senior stanął zawodnik OSiR Suwałki – Sławomir Truchan. Również drużynowo w kategorii senior gospodarze nie dali szans przeciwnikom.

Wybrane wyniki poniżej:

W kategorii Młodzik na podium stanęli: Kaczmarek Kacper z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW (1. miejsce), Truchan Grzegorz z OSiR W SUWAŁKACH (2. miejsce) oraz Wezgraj Jakub z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW (3. miejsce). Szóstą lokatę zdobył Filip Rudziński z OSiR Suwałki.

W kategorii Młodzik dziewczęta tuż za podium, na czwartym miejscu, uplasowała się Wojczulis Aleksandra z OSiR w Suwałkach. Miejsca medalowe zajęły zawodniczki SMO FENIKS – w kolejności: Hałasa Wiktoria, Sawicka Karina oraz Gawryś Julia.

W kategorii Junior młodszy najlepsi okazali się: Flisiuk Łukasz z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW, Bajer Patryk z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW oraz Truchan Hubert z OSiR W SUWAŁKACH.

W kategorii Juniorów podium należało do zawodników: Piotra Wielosz-Hałasa z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW, Czernija Dawida z MTS W KWIDZYNIE oraz Szutowicza Jakuba z MTS W KWIDZYNIE. Dziesiąte miejsce w tej kategorii zajął zawodnik OSIR w Suwałkach – Paś Mateusz.

W kategorii seniorów medalowe miejsca zajęli: Truchan Sławomir z OSiR W SUWAŁKACH, Kryszczuk Leszek z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW i Grudzień Zbigniew z AEROKLUBU WARSZAWSKIEGO.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy OSiR Suwałki zajęli następujące lokaty: w kategorii Młodzik – 2. miejsce; w kategorii Młodzik dziewczęta – 2. miejsce; w kategorii Junior młodszy – 2. miejsce; w kategorii Junior – 4. miejsce; w kategorii Senior – 1. miejsce.

Fot. OSiR Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kręć dla Suwałk

Pierwszego dnia wiosny startuje oficjalny Trening do Rowerowej Stolicy...

Przed nami kolejne rozgrywki Top Ligi Masters

Piłka nożna jest nie tylko sportem, ale również mocno...

Top Liga Masters – za nami IX kolejka

Zwycięstwo Skupski Team Sejny po niezwykle zaciętej rywalizacji, waleczność...

Podsumowanie VIII kolejki Top Ligi Masters

W świecie #SuwalskaLigaMistrzów żadnej z drużyn nie przysługuje taryfa...