Reklama

Modelarze na podium

Data:

- Reklama -

W Mistrzostwach Polski Modeli Halowych F1N, które w niedzielę odbyły się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, bardzo dobre lokaty zdobyli zawodnicy lokalnego klubu. W Mistrzostwach Polski udział wzięło osiem drużyn.

Reprezentanci gospodarzy, którzy wystąpili w najliczniejszym składzie, zdobyli złoto i trzy srebrne medale w klasyfikacji drużynowej oraz złoty, srebrny i brązowy krążek w klasyfikacji indywidualnej. Na najwyższym stopniu podium w kategorii senior stanął zawodnik OSiR Suwałki – Sławomir Truchan. Również drużynowo w kategorii senior gospodarze nie dali szans przeciwnikom.

Wybrane wyniki poniżej:

W kategorii Młodzik na podium stanęli: Kaczmarek Kacper z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW (1. miejsce), Truchan Grzegorz z OSiR W SUWAŁKACH (2. miejsce) oraz Wezgraj Jakub z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW (3. miejsce). Szóstą lokatę zdobył Filip Rudziński z OSiR Suwałki.

W kategorii Młodzik dziewczęta tuż za podium, na czwartym miejscu, uplasowała się Wojczulis Aleksandra z OSiR w Suwałkach. Miejsca medalowe zajęły zawodniczki SMO FENIKS – w kolejności: Hałasa Wiktoria, Sawicka Karina oraz Gawryś Julia.

W kategorii Junior młodszy najlepsi okazali się: Flisiuk Łukasz z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW, Bajer Patryk z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW oraz Truchan Hubert z OSiR W SUWAŁKACH.

W kategorii Juniorów podium należało do zawodników: Piotra Wielosz-Hałasa z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW, Czernija Dawida z MTS W KWIDZYNIE oraz Szutowicza Jakuba z MTS W KWIDZYNIE. Dziesiąte miejsce w tej kategorii zajął zawodnik OSIR w Suwałkach – Paś Mateusz.

W kategorii seniorów medalowe miejsca zajęli: Truchan Sławomir z OSiR W SUWAŁKACH, Kryszczuk Leszek z UKS JEDYNKA HRUBIESZÓW i Grudzień Zbigniew z AEROKLUBU WARSZAWSKIEGO.

W klasyfikacji drużynowej zawodnicy OSiR Suwałki zajęli następujące lokaty: w kategorii Młodzik – 2. miejsce; w kategorii Młodzik dziewczęta – 2. miejsce; w kategorii Junior młodszy – 2. miejsce; w kategorii Junior – 4. miejsce; w kategorii Senior – 1. miejsce.

Fot. OSiR Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Za nami inauguracja halowej Top Ligi Masters

Przez długi, długi czas zawodnicy i kibice nie zapomną...

Top Liga Masters – nowy rozdział halowej piłki nożnej!

Już w piątek, 1 grudnia o godzinie 18:00 w...

Medale suwalczan na Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie

Pięściarze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odnieśli sukcesy...