Reklama

Suwalczanie na zgrupowaniu kadry narodowej

Data:

- Reklama -

W dniach 10-11 marca w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Karate Shinkyokushin. Wśród uczestników znalazło się troje karateków z Suwałk.

Zgrupowanie było częścią przygotowań do startu Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów w Danii, w dniach 8-9 kwietnia 2017 roku.

Shihan Marek Krejpcio – jako trener Kadry Narodowej Juniorów – trenował m.in. z Aleksandrą Mozerys, reprezentantką Polski w kategorii kata juniorek oraz Krzysztofem Alickim, reprezentantem Polski w kategorii kumite juniorów do 60 kg.

Na zgrupowanie przyjechało w sumie 70 zawodników z Polski i 4 gości z Węgier. Pod opieką trenerów Marka Krejpcio i Piotra Zembrzuskiego znalazło się aż 23 juniorów, którzy odbyli 6 treningów oraz spotkania z psychologiem i fizjoterapeutą.

Wyjazd na zgrupowanie Kadry Narodowej został dofinansowany z dotacji Urzędu Miejskiego w Suwałkach, jak też ze środków sponsora klubowego – firmy Reso Europa Service.

Za tydzień 19 marca nasi kadrowicze i dodatkowo 18 pozostałych zawodników wystartuje na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Radomiu. W zawodach wezmą udział zawodnicy w przedziałach wiekowych młodzika, juniora młodszego, juniora i seniora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Karatecy zdobyli kwalifikacje do udziału w Mistrzostwach Europy

W piątek, 3 marca w Mielcu odbył się Turniej...

Karatecy wrócili z Ełku z medalami

W sobotę, 25 lutego w Ełku odbył się Puchar...

Sukces suwalskich karateków w Mielnie

28 stycznia w Mielnie odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji...

Sukces karateków w Giżycku

Suwalscy karatecy wrócili z Giżycka, gdzie mieli okazję zaprezentowania...