Skonfrontuj swój talent

0
492
Fot. www.freedigitalphotos.net

XIII Konfrontacje Talentów Wokalnych „Świetlik 2017” odbędą się w czwartek, 18 maja o godz. 10:00 w Sali Kameralnej SOK, ul. Jana Pawła II 5. Nadal przyjmowane są zgłoszenia do udziału w wydarzeniu. Termin upłwa 15 maja.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury. XIII Konfrontacje Talentów Wokalnych „Świetlik 2017” To kolejna szansa, aby utalentowani wokaliści zaprezentowali swoje umiejętności przed publicznością i profesjonalnym jury. Warto się

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych powiatu suwalskiego. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego.

Leave a Reply