Reklama

Nowi dyrektorzy wybrani

Data:

- Reklama -

Wieloma suwalskimi szkołami i przedszkolami pokierują nowi dyrektorzy. Konkursy zostały rozstrzygnięte w siedmiu jednostkach oświatowych: Przedszkolu nr 2, 3, 8, a także Zespołach Szkół nr 1, 6, w I Liceum Ogólnokształcącym oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Suwałkach.

W konkursie na dyrektora Suwalskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach nie została złożona żadna oferta, zaś w dwóch jednostkach konkursy nie zostały rozstrzygnięte, w Szkole Podstawowej nr 11 i Zespole Szkół nr 9 w Suwałkach komisja z powodów formalnych odmówiła dopuszczenia kandydatów do postępowania konkursowego.

Wyniki konkursów w pozostałych przypadkach zostały już zatwierdzone przez organ prowadzący: Przedszkolem nr 3 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Suwałkach pokieruje Jolanta Teresa Gugnowska; Przedszkolem nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach – Urszula Rutkowska; Przedszkolem nr 2 w Suwałkach – Bożena Makarewicz-Jafiszow; dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Suwałkach została Dorota Jabłońska; Zespołu Szkół nr 1 w Suwałkach – Alicja Węsierska-Kwiecień; Zespołu Szkół  nr 6 im. K. Brzostowskiego w Suwałkach – Joanna Woronko. Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Suwałkach będzie kierować Maria Kowalewska.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Unikatowy kompleks cmentarzy może zostać pomnikiem historii. Wreszcie będzie tam porządek?

Stan kompleksu cmentarzy siedmiu wyznań w Suwałkach pozostawia wiele...

„Samochód dla ludu” wybierany najczęściej

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów rejestrowanych w...

Za nami augustowskie Mikołajce, przed nami Jarmark Świąteczny w Suwałkach

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, koniecznie zajrzyj na...

Łączy nas Polska – obchody Narodowego Dnia Niepodległości (foto, audio)

Suwalskie obchody Narodowego Dnia Niepodległości rozpoczęły się od złożenia...
%d bloggers like this: