Reklama

Red Lips i Akcent – gwiazdy suwalskich juwenaliów

Data:

- Reklama -

Takiego Święta Żaków w Suwałkach jeszcze nie było – 15 czerwca rozpoczną się Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Występy artystyczne, pokaz akrobatyki, strefy rodzinne, warsztaty parkour, stoiska handlowe, bieg akademicki oraz koncerty.

W Suwałkach przez kilka dni rządzić będą studenci, którzy w tym roku do zabawy zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i regionu. Dla wszystkich bowiem wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny!

Juwenalia rozpoczną się w czwartek, 15 czerwca o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze piknikiem rodzinnym. Atrakcji nie zabraknie również dla dzieci. Od godziny 18.00 królować już będzie muzyka: zespoły Pasjon, Party Days, Whitestock oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele. Między występami wszyscy mogą liczyć na konkursy z nagrodami i podziwiać taneczny zespół Dotyk z Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz zespół pokazowy z Trójmiasta – Movement.

Po godzinie 20.00 studenci przejmą z rąk Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk symboliczne klucze do bram miasta.

Piątek, 16 czerwca upłynie pod znakiem muzyki rockowej. Piknik rodzinny również rozpocznie się od 1600, a na scenie wystąpią: Mów, Suddafen oraz gwiazda wieczoru – Red Lips. Za oprawę taneczną odpowiedzialny będą zespoły Dance Zone oraz Katz.

Studenci juwenalia postanowili zakończyć… na sportowo i włączyli się w RESO 10,5 Miejskie Święto Biegania. Zarówno żacy, jak i pracownicy uczelni pobiegną na dystansie 3,5 km – „suwalskich debiutów”.

Patron Honorowy: Prezydent Miasta Suwałki

Partnerzy: Urząd Marszałkowski w Białymstoku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Suwalski Ośrodek Kultury, Hotel Szyszko, RESO

Sponsorzy: NordLAb, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach, SALAG, Stobud/SABO, Cymes, Aquael, Walmar Drażba, Agro doradztwo Robert Szczęsny, Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami, Malow

1 KOMENTARZ

  1. dobrze wspominam koncert, w sumie to mam płytkę i czasami sobie biorę perełkę chmielową i relaxuje się przy ich muzie

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Nowy rok akademicki, nowa nazwa uczelni

Państwowa Uczelnia Zawodowa zastąpiła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w...

PWSZ w Suwałkach wśród najlepszych uczelni zawodowych w Polsce. Nagroda to 1 mln zł

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego doceniło 15 najlepszych uczelni...

Zdaj maturę – PWSZ pomoże

Rozpoczyna się kolejna edycja kursów przygotowujących do matury pod...

W PWSZ ostatnie chwile rekrutacji

Druga tura rekrutacji do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w...
%d bloggers like this: