Siatkarskie Oscary rozdane

Gawełek został przyznany Gimnazjum nr 7 w Suwałkach. Nagroda ta przyznawana jest PZPS i upamiętnia nieżyjącego mistrza olimpijskiego w piłce siatkowej z Montrealu Wiesława Gawłowskiego.

W ubiegły poniedziałek (12 czerwca) w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, w którym startowały reprezentacje wybranych zawodniczek i zawodników z czterech makroregionów kraju: Północ, Południe, Wschód i Zachód. Wśród nich znaleźli się również zawodnicy z Gimnazjum nr 7 z Suwałk: Patryk Harackiewicz i Michał Jarmołowski, trenujący pod okiem Bartosza Jasińskiego.

Tradycyjnie, po turnieju, odbyła się siatkarska gala „Gawełki 2017″. Uroczystość poprowadził były reprezentant Polski, Marcin Prus. Nagroda “Gawełek” to najwyższe wyróżnienie dla szkoły, w której funkcjonuje Siatkarski Ośrodek Szkolny. „Gawełki” przyznawane są w 16 kategoriach. Po czterech latach działalności, dzięki pracy i zaangażowaniu dyrekcji, trenerów, klubu SUKSS i lokalnego samorządu, to prestiżowe wyróżnienie otrzymało Gimnazjum nr 7 w Suwałkach. Suwalska szkoła okazała się bezkonkurencyjna w kategorii „Szkoła S.O.S. – Najlepsza organizacja”.

Dodaj komentarz