W najbliższy weekend – jubileusz 30-lecia Przedszkola nr 7, koncerty „Muzyka salonowa sprzed 100 i więcej lat” i zespołu Highway, rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” oraz XIX edycja Dobroczynnego Koncertu w Hołdzie Papieżowi – na rzecz Suwalskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej. Co jeszcze?

Więcej informacji w naszym kalendarzu.

Jubileusz 30-lecia Przedszkola nr 7 w Suwałkach odbędzie się 10 czerwca o godz. 10.00 w auli PWSZ.

Koncert „Muzyka salonowa sprzed 100 i więcej lat” w Suwałkach

Koncert zespołu Highway w Rozmarino w Suwałkach

Rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” na trasie Suwałki – Szelment

XIX edycja Dobroczynnego Koncertu w Hołdzie Papieżowi – na rzecz Suwalskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej

Z kolei w poniedziałek, 12 czerwca o godz. 19:00 w augustowskim kinie „Iskra” odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego „Człowiek” (Human) znanego francuskiego fotografika i dokumentalisty Yanna-Arthusa Bertranda.

Przez trzy lata ekipa filmowa jeździła po całym globie i zadawała tysiącom ludzi zestaw tych samych pytań – o miłość, ból, szczęście, nienawiść, zemstę i śmierć. W efekcie powstał poruszający film, dotykający niezwykle ważnych życiowych kwestii, będący owocem 2020 wywiadów przeprowadzonych w 60 krajach w 63 językach. Monologi przeplatane są tu wręcz olśniewającymi zdjęciami Ziemi kręconymi z lotu ptaka. Zobaczymy przepiękne delty afrykańskich rzek, malownicze mongolskie stepy i ludzi – pojedynczo i w tłumie w różnych, czasem ekstremalnych, sytuacjach.

Cennik i rezerwacja biletów: bilet na pokaz: 13 zł; karnet na cztery pokazy: 40 zł (ważny przez pół roku). Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Leave a Reply