Reklama

W PWSZ zakończyła się I tura rekrutacji

Data:

- Reklama -

Ponad 660 osób zarejestrowało się na studia stacjonarne i niestacjonarne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach.

Zakończyła się już I tura rekrutacji, podczas której kandydaci drogą internetową zapisywali się na wybrany kierunek studiów, a wybór mieli naprawdę duży – 3 wydziały i 13 kierunków kształcenia zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

W sumie na przygotowane przez PWSZ 365 miejsc na studia stacjonarne zapisało się 462 osoby. Największym zainteresowaniem cieszyły się: a Wydziale Ochrony Zdrowia: bezpieczeństwo wewnętrzne (69 osób/ limit: 60 miejsc) oraz pielęgniarstwo (60 osób/ 40 miejsc); na Wydziale Humanistyczno-Ekonomicznym: finanse i rachunkowość (41 osób/25 miejsc) oraz pedagogika (40 osób/20 miejsc); na Wydziale Politechnicznym: zarządzanie i inżynieria produkcji (25 osób/25 miejsc).

We wtorek, 25 lipca zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych na studia. Następnie do 4 sierpnia kandydaci będą mieli czas na złożenie kompletu dokumentów, a tym samym na potwierdzenie chęci studiowania na suwalskiej uczelni. W dniu 7 sierpnia zostanie ogłoszona lista osób przyjętych, tego dnia rozpocznie się również II tura rekrutacji (potrwa do 22 września). Więcej informacji na stronie PWSZ.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Unikatowy kompleks cmentarzy może zostać pomnikiem historii. Wreszcie będzie tam porządek?

Stan kompleksu cmentarzy siedmiu wyznań w Suwałkach pozostawia wiele...

„Samochód dla ludu” wybierany najczęściej

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów rejestrowanych w...

Za nami augustowskie Mikołajce, przed nami Jarmark Świąteczny w Suwałkach

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, koniecznie zajrzyj na...

Łączy nas Polska – obchody Narodowego Dnia Niepodległości (foto, audio)

Suwalskie obchody Narodowego Dnia Niepodległości rozpoczęły się od złożenia...
%d bloggers like this: