Reklama

W PWSZ zakończyła się I tura rekrutacji

Data:

- Reklama -

Ponad 660 osób zarejestrowało się na studia stacjonarne i niestacjonarne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach.

Zakończyła się już I tura rekrutacji, podczas której kandydaci drogą internetową zapisywali się na wybrany kierunek studiów, a wybór mieli naprawdę duży – 3 wydziały i 13 kierunków kształcenia zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym.

W sumie na przygotowane przez PWSZ 365 miejsc na studia stacjonarne zapisało się 462 osoby. Największym zainteresowaniem cieszyły się: a Wydziale Ochrony Zdrowia: bezpieczeństwo wewnętrzne (69 osób/ limit: 60 miejsc) oraz pielęgniarstwo (60 osób/ 40 miejsc); na Wydziale Humanistyczno-Ekonomicznym: finanse i rachunkowość (41 osób/25 miejsc) oraz pedagogika (40 osób/20 miejsc); na Wydziale Politechnicznym: zarządzanie i inżynieria produkcji (25 osób/25 miejsc).

We wtorek, 25 lipca zostanie ogłoszona lista osób zakwalifikowanych na studia. Następnie do 4 sierpnia kandydaci będą mieli czas na złożenie kompletu dokumentów, a tym samym na potwierdzenie chęci studiowania na suwalskiej uczelni. W dniu 7 sierpnia zostanie ogłoszona lista osób przyjętych, tego dnia rozpocznie się również II tura rekrutacji (potrwa do 22 września). Więcej informacji na stronie PWSZ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Całkowicie bezpłatne studia blisko domu?

Trwa II tura rekrutacji na studia w Państwowej Uczelni...

Chciałabym zobaczyć wszystkie „światy”. Wywiad z Anetą Stabińską, fotografką z Sejn

Aneta Stabińska swoją wieloletnią pasję zmieniła w zawód, ostatnio...

Warszawa bez mięsa – czy Suwałki mogą być następnym miastem?

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o raporcie organizacji...

Unikatowy kompleks cmentarzy może zostać pomnikiem historii. Wreszcie będzie tam porządek?

Stan kompleksu cmentarzy siedmiu wyznań w Suwałkach pozostawia wiele...