Reklama

Trwają zmagania tenisistów

Data:

- Reklama -

W sobotę, 22 lipca na kortach miejskich przy stadionie LA w Suwałkach odbył się pierwszy turniej singlowy z serii Grand Prix 2017 w tenisie ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta. W zmaganiach uczestniczą nie tylko mieszkańcy Suwałk.

W rozgrywkach udział wzięło 15 zawodników: 5 osób z Białegostoku, 4 z Ełku, 1 z Olecka i 5 z Suwałk. Maria Małgorzata Kuczyńska-Szulcbacher, z miasta gospodarza, była jedyną startującą kobietą.

Zaskoczeniem okazała się przegrana suwalskiego faworyta, wielokrotnego zwycięzcy suwalskich turniejów, Adama Cąkały, który przegrał już w pierwszej rundzie z suwalczaninem, Karolem Szymańskim w trzysetowym, pojedynku. W końcowym rezultacie Adam Cąkała zajął ex-aequo 3 miejsce z białostoczaninem, Pawłem Czepielem. Nie mniejszym zaskoczeniem było zwycięstwo 17-letniego ełczanina, Krzysztofa Jaskuły nad utytułowanym, byłym zawodnikiem PZT, Łukaszem Nartowiczem.

Za tydzień odbędzie się ostatni już turniej singlowy z cyklu Grand Prix Suwałk w tenisie ziemnym 2017. W dniu 26 sierpnia planowane jest podsumowanie wyników obu turniejów i stworzenie ogólnej klasyfikacji, a także wręczenie zawodnikom nagród finansowych i pamiątkowych trofeów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Karatecy wrócili z Bartoszyc z medalami

W sobotę, 20 listopada w Bartoszycach odbyła się kolejna...

Suwalczanin najszybszy na Litwie

Podczas odbywającej się 11 września ósmej rundy motocyklowych Mistrzostw...

W Kinie konesera: Kraina miodu

We wtorek, 10 marca o godz. 19.00 odwiedzający Cinema...

SKB Litpol-Malow w IV rundzie pokonał trzy drużyny po 7:0

Udana wyprawa suwalskich badmintonistów do Poznania. Podopieczni Jerzego Dołhana pokonali...