Trwa konkurs fotograficzny „Suwalskie drzewa”, organizowany przez Stowarzyszenie Kulturalne „Kostroma”. Warunek przystąpienia do konkursu jest jeden – prace muszą dotyczyć tematyki drzew w przestrzeni miasta Suwałki.

Jak wynika z warunków konkursu, fotografie powinny: być związane z rolą drzew, krzewów i terenów zieleni w przestrzeni miejskiej, wskazywać znaczenie i sposoby ochrony zadrzewień, a także obejmować działania związane z monitoringiem, inwentaryzacją i ochroną zadrzewień. W konkursie może wziąć udział każda zainteresowana tematyką osoba.

Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres konkurs@kostroma.pl 

Zdjęcie musi mieć format JPG, a wielkość pliku nie może być mniejsza niż 2 MB, zaś rozdzielczość pliku graficznego musi wynosić co najmniej 1600×1200 pikseli. Uczestnik może zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę prac. Zgłoszenia prac będą przyjmowane do 15 października 2017 r. Laureaci konkursu pokażą swoje prace na wystawie w Centrum „Trójki” w Suwałkach. Najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe, a ich fotografie zostaną wydrukowane w formie pocztówek.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj