W dniach 7 i 8 października na parkingu przy Centrum Handlowym Suwałki Plaza ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Tradycja mobilnych jadłodajni narodziła się w USA, ale obecnie znana jest już na całym świecie. Dania w food truckach przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, zgodnie z ideą „slow foodu”.

Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami. Do Suwałk przyjedzie około 20 „restauracji na kółkach”. Uczestnicy będą mogli posmakować azjatyckich pierożków, belgijskich frytek, soczystych burgerów, francuskich naleśników i wiele więcej. Nie zabraknie również deserów w tym hiszpańskich churros czy też owoców w belgijskiej czekoladzie.

Festiwal Smaków Food Trucków to również świetna okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Organizatorzy Festiwalu zapewnią gościom miejsce do konsumpcji oraz muzykę. Na wypadek niepogody na terenie wydarzenia stanie duży namiot, w którym będzie można schronić się przed wiatrem i deszczem, aby na spokojnie móc rozkoszować się wybranymi daniami i dobrym towarzystwem.

Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzenie. Już teraz planujcie ten październikowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków.

I Festiwal Smaków Food Trucków w Suwałkach

1 KOMENTARZ

  1. Takie zloty są świetną okazją by poznać inne kuchnie i może nawet w nich zasmakować na dłużej. Zwykle całość odbywa się też w dość przyjemnej atmosferze, dzięki czemu można się zrelaksować przy dobrych smakach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj