Reklama

Finlandia w zasięgu biznesu! Konkretnie, bezpośrednio i punktualnie!

Data:

- Reklama -

Jeśli swój biznes prowadzisz z fińskimi partnerami, to już wiesz, że charakteryzują się oni konkretami, odpowiadaniem wprost oraz punktualnością. Ci, którzy interesują się poszerzeniem działalności gospodarczej o rynki skandynawskie lub jeśli poszukują nowych odbiorców w Finlandii to powinni skorzystać z okazji i wziąć udział w bezpłatnym seminarium w dniu 24 października.

Podczas spotkania ABC skutecznego eksportu na rynki skandynawskie. Specyfika, potencjał i kultura biznesu regionu na przykładzie Finlandii, opowiemy m.in. o biznesowych zwyczajach Finów, Norwegów, Szwedów, poruszymy kwestie etykiety biznesu, a także zaprezentujemy potencjał i płaszczyzny współpracy przedsiębiorstw z Polski oraz krajów nordyckich.

Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych specyfiką gospodarki i sytuacją ekonomiczną Finlandii, prowadzeniem działalności eksportowej w Finlandii, Szwecji i Norwegii oraz formalnymi aspektami prowadzenia działalności eksportowej w tychże krajach.

Prelegentami seminarium będą Waldemar Ślefarski oraz Maciej Snarski – przedstawiciele firmy RYNEK NORDYCKI, którzy od 15 lat zajmują się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań dla polskich przedsiębiorstw poszerzających działalność na kraje skandynawskie i Finlandię.

Organizatorem bezpłatnego seminarium jest ośrodek Enterprise Europe Network – prowadzony przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego w Białymstoku oraz Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania oraz do rejestracji za pośrednictwem formularza kontaktowego, zamieszczonego na stronie Parku. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej na stronie: http://bit.ly/2xDy3aC

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Podlaskie Diamenty Forbesa. Code&Pepper ponownie z najwyższym wynikiem

Na liście Diamentów Forbesa w edycji 2022 znalazło się...

Nowoczesny marketing – co jest jego podstawą?

Prowadząc firmę, dużo czasu należy poświęcić na zdobywanie nowych...

Samoaja zagra w Sejnach

W niedzielę, 19 maja o godz. 19.00 w Ośrodku...

Split payment dzieli płatności i przedsiębiorców

W ciągu trzech miesięcy od debiutu ze split payment...
%d bloggers like this: