Midicentrum przygotowało nową propozycję z myślą o suwalczanach – w każdy poniedziałek wieczorem będzie tam inna naukowo-rozrywkowa niespodzianka. Poniedziałkowe Rozmaitości – bo tak nazywa się cykl wydarzeń – to warsztaty, zajęcia interdyscyplinarne, spotkania i dyskusje na ciekawe tematy.

W ubiegły poniedziałek rodzice mogli posłuchać o najnowszych badaniach naukowych dotyczących wpływu mediów cyfrowych na rozwój dziecka. Był czas na dyskusję, wątpliwości i wzajemne rady, jak używać smartfonów i tabletów w rodzinie, żeby zapewnić wszystkim rozwój, a nie ewolucję w stronę homo tableticusa.

Na kolejny Poniedziałek Rozmaitości Midicentrum zaprasza dzieci od 7 do 9 lat. Czekają je wesołe zajęcia z językiem angielskim.

Dzieci będą miały okazję się poznać i dzięki ciekawym grom nauczyć się zasad wzajemnej współpracy, ucząc się innego języka. Poza tym będzie można utrwalić angielskie słownictwo związane z nazwami członków rodziny, nazwami zwierząt, a także powtórzyć podstawowe kolory i liczebniki. Zajęcia zaczną się o godz. 17.15 i potrwają ok. 1,5 godziny.

Na wszystkie zajęcia obowiązują telefoniczne zapisy (87 565 62 47), gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

W kolejne poniedziałki czekają nas w Midicentrum:

16.10 – Druk 3D – dla młodzieży 13-19 lat
23.10 – Kaligrafia – sztuka pięknego pisania – warsztaty dla młodzieży i dorosłych
30.10 – Małe jest piękne – warsztaty biżuterii handmade – dla młodzieży od 10 lat i dorosłych
06.11 – Kamishibai i książki dla dzieci – zajęcia dla rodziców i dzieci
13.11 – Zabawy z j. angielskim – dla dzieci w wieku 4-5 lat

Pełne kalendarium i szczegóły Poniedziałkowych Rozmaitości na stronie Midicentrum.

Dodaj komentarz