W ostatni weekend ponad 20 polskich i zagranicznych wystawców zaprezentowało licznie przybyłym zwiedzającym najnowsze rozwiązania w branży wnętrzarskiej i deweloperskiej. W trakcie dwóch dni targów setki osób odwiedziło prestiżową inwestycję Chopina Park, przekonując się o wysokiej jakości budownictwa Racis Development.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się mieszkanie pokazowe, zaprojektowane i wyposażone przez San Studio. Na gości czekali również eksperci, którzy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące materiałów wykończeniowych i sposobów aranżacji wnętrz. Pokazy gotowania „live cooking” i rabaty dochodzące do 50% były miłym akcentem dla obecnych i przyszłych klientów Racis Development.

Wśród wystawców znaleźli się tacy liderzy rynku jak: Grohe, Quick Step, Franke, Roca, oprócz nich gościliśmy również producentó: fototapet i granitów. Jak mówi Tomasz Obuchowski, współwłaściciel San Studio: – Nabywcy mieszkań nie tylko oczekują wysokiej jakości budownictwa, ale również poszukują swojego stylu do aranżacji wnętrza. Zwracają uwagę na jakość materiałów wykończeniowych, funkcjonalność armatury i urządzeń. Chętnie korzystają z pomocy projektantów. Dlatego cieszymy się bardzo, że mogliśmy zaprosić na targi znanych wystawców.

Targi były bardzo dobrze zorganizowane i skomunikowane. Zespół organizatorów dbał o każdego uczestnika wydarzenia. Odbyło się wiele ciekawych i interesujących rozmów, w jednym z wywiadów prezes Racis Development, Szymon Racis tak podsumował to wydarzenie: – Za punkt honoru stawiamy sobie budownictwo najwyższej jakości. Cieszymy się bardzo, że mieszkańcy doceniają jakość naszych apartamentów i mieszkań. Podczas targów odebrałem ze strony obecnych i przyszłych mieszkańców słowa uznania i wdzięczności za realizację inwestycji i jest to dla mnie najcenniejsza nagroda, którą z wielką radością przyjmuję. Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że targi są doskonałym miejscem do nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem oraz ukazania nowych rozwiązań technologicznych.

Targi zakończyły się w niedzielę, 19 listopada, a organizatorzy już myślą o kolejnej ich edycji. Mamy nadzieję, że impreza targowa na stałe wpisze się w kalendarz imprez targowych.

Fot. Racis Development i San Studio

Materiał promocyjny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj