Ostatnia sobota w Sejnach nie była nudna. W Ośrodku Kultury wystąpiły dwie kapele, które – jak wieść gminna niesie – dały niezły popis. Ale czy ktoś się po „No Logo” i „Uprising Tree” spodziewał czegoś innego?

Adrian Łabanowski – wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki, założył kapelę No Logo wraz z bratem Tomkiem, wyśmienitym młodym gitarzystą, który pobierał naukę gry u samego Wieśka Kibisza. W skład kapeli weszli: Namiot muzyk grający na didgeridoo, najstarszym instrumencie dętym na świecie, który gra również na djembee. Konik – wychowanek Jaco Pastorious’a – serwujący dawkę tłustego basu i wybitny przeszkadzajkarz Burza-conga. Za perkusją zasiadł niesamowity Bumcol Putin. Muzycy grają w wielu projektach, m.in. z Marią Sadowską czy LIROY-em. Utwory No Logo są emitowane na antenach stacji radiowych: Kampus, Radia Białystok, Radia Wnet oraz m.in. Radia 5, Radia Rock.

Z kolei drugi zespół, grupa „Uprising Tree” została założona w 2015 roku przez młodych muzyków z wileńskiej sceny niezależnej. Mają na koncie debiutancki album „Rainbow people”.

Fot. 3 Film – 3film.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj