Reklama

Wielki biznes w Suwałkach

Data:

- Reklama -

Po raz pierwszy w historii, w Suwałkach, odbędzie się uroczysta Gala „Orły Wprost” województwa podlaskiego. To największe biznesowe wydarzenie w regionie. Tygodnik WPROST, co roku, organizuje w regionach uroczyste imprezy, na których przyznaje nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych.

To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski – tłumaczy Michał Maciej Lisiecki, wydawca „Wprost”.

Po raz pierwszy ogólnowojewódzka gala odbędzie się w Suwałkach. Uroczystość poprowadzi redaktor naczelny tygodnika – Jacek Pochłopień, a gościem specjalnym będzie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Jurgiel.

Impreza objęta jest również honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Podczas uroczystości wyróżnione zostaną największe i najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i przedsiębiorstwa z całego województwa.

Zdecydowaliśmy się zorganizować galę w Suwałkach, ponieważ widzimy i doceniamy rozwój miasta na przestrzeni lat. Dzisiaj Suwałki to miasto przyciągające olbrzymie inwestycje, miasto o niezwykle niskim bezrobociu i miasto z dużymi aspiracjami, nie tylko regionalnymi – tłumaczy Jacek Pochłopień, redaktor naczelny „Wprost”.

Relację na żywo z uroczystości w dniu 6 kwietnia (od godz. 19.00) będzie można obejrzeć na specjalnie przygotowanym streamie w internecie. W zeszłym roku impreza odbyła się w Białymstoku.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kup bilety, dostaniesz voucher do Planetarium Kopernika

Biblioteka Publiczna w Suwałkach - SOWA oraz Centrum Nauki...

Rozmawiają o energii i biznesie (audio, wideo)

Trwa VI Forum Biznesowe Pogranicza - w tym roku...
%d bloggers like this: