Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Suwałk. Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe.

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend majowy z food truckami. Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już odwiedziły Suwałki podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w drugiej edycji festiwalu w Suwałkach.

Poza masą pyszności na uczestników festiwalu czekać będą strefy aktywności dodatkowych, m.in.: strefa dla dzieci, strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy, zawody kulinarne z nagrodami, gra terenowa z nagrodami oraz wiele więcej.

Uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”. Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Suwałkach.

 

Już teraz planujcie majówkę z food truckami.
Data: 5-6 maja
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: parking przy Suwałki Plaza

Wstęp bezpłatny.

Partnerzy:
Suwałki Plaza
Browar Amber
Dobre Moce Baltica

W naszym konkursie 4 czytelnicy portalu mogą wygrać bony do dowolnie wybranych food trucków, które przyjadą do Suwałk. Zwycięzców wylosujemy po zakończeniu konkursu, który trwa do 2 maja do godz. 10.00. Wystarczy wysłać do nas mailem (redakcja@niebywalesuwaki.pl) odpowiedź na pytanie: Kto rozpoczął modę na food trucki? Odp. Chodziło o Charlesa Goodnighta.

Bony wygrywają: Magdalena Harasim; Rafał Sokół; Szymon Kopiczko; Monika Myszkowska.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj