Prestiżowa inwestycja Chopina Park to kolejne dzieło firmy – Racis Development. Klimatyczne, nowoczesne i funkcjonalne apartamenty powstają w zielonej części Suwałk przy ulicy Chopina. W samym sercu osiedla mieszkańcy będą mogli cieszyć się prywatnym parkiem o blisko hektarowej powierzchni.

Spacer po urokliwych alejkach, wygodne ławki, mała architektura, szumiące drzewa, relaksacyjna fontanna, która w upalne i letnie dni zapewni przyjemne ochłodzenie to rozwiązania jakimi mogą poszczycić się najlepsi deweloperzy w kraju. To miejsce w którym najmłodsi mieszkańcy osiedla będą budować swoje wspomnienia, bawiąc się w rodzinnej strefie rozrywki i integrując się z innymi dziećmi na pełnym barw placu zabaw.

– Już na etapie projektowania wzięliśmy pod uwagę, wskazówki naszych Klientów i dlatego śmiało można powiedzieć, że projekt Chopina Park jest współtworzony przez przyszłych mieszkańców osiedla. Wielu naszych Klientów wskazywało, że poszukują w Suwałkach miejsca, które mogłoby zapewnić prawidłowy balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, stąd nasza decyzja o przygotowaniu inwestycji, która miałaby szanse spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców… – mówi Szymon Racis, właściciel Racis Development.

Mieszkańcom Suwałk ten pomysł zdecydowanie przypadł do gustu, skoro apartamenty na terenie inwestycji tak szybko znajdują swoich nabywców, co potwierdza osobiście właściciel. – To prawda, ofertą Chopina Park interesuje się wiele osób i dlatego podjęliśmy decyzje o zwiększeniu zatrudnienia i przyspieszeniu realizacji kolejnych etapów. W całej inwestycji zostało zaledwie 80 apartamentów w sprzedaży. To dwa ostatnie etapy inwestycji, które trafią do szczęśliwych nabywców. Nie możemy doczekać się, kiedy wszyscy mieszkańcy odbiorą klucze i zamieszkają w swoich wymarzonych apartamentach… – dodaje wyraźnie zadowolony Szymon Racis.

Buduje się Perła Południa

Deweloper znany z pasji do tworzenia nowych projektów i kształtowania architektury naszego miasta rozpoczął nową inwestycję Perła Południa dla tych, którzy chcą zamieszkać w południowej części Suwałk. W pierwszym etapie deweloper przygotował 39 mieszkań i apartamentów zlokalizowanych przy ulicy Poznańskiej. Docelowo na inwestycję złoży się 5 nowocześnie zaprojektowanych budynków połączonych z zaaranżowaną na potrzeby osiedla małą architekturą. W trosce o potrzeby przyszłych właścicieli deweloper zadbał o zróżnicowany rozkład i metraż apartamentów i mieszkań (od 35 m kw. do blisko 77 m kw.). Dużym atutem mieszkań są tarasy, z których największe mają ponad 70 m kw. Rodzinny obiad czy wspólna celebracja ważnych wydarzeń w tym szczególnym miejscu nabierze z pewnością uroku i prestiżu. Przyszli mieszkańcy Perły Południa sami zdecydują, jak wykorzystać tak szeroki zakres możliwości swoich apartamentów.

Deweloper Szymon Racis zarządzający firmą Racis Development to człowiek o wielkiej pasji i zamiłowaniu do budownictwa. Wywodzi się z Suwałk i stara się, aby jego inwestycje były perełką w architekturze miasta, dlatego Racis Development jest laureatem licznych nagród i wyróżnień za zrealizowane już przedsięwzięcia deweloperskie. Firma została wyróżniona między innymi takimi nagrodami jak: „Orzeł Polskiego Budownictwa”, „Kryształowe Schody” czy „Super Inicjatywa”, a sam Szymon Racis został Osobowością Roku 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj