Zapraszamy na przegląd interesujących nieruchomości z woj. podlaskiego. Tym razem prezentowane będą mieszkania, które mogą stać się bardzo dobrą inwestycją. Każda z prezentowanych nieruchomości ze względu na swoje parametry, lokalizację, etc. przeznaczona może zostać pod wynajem. Inwestorzy mają jeszcze czas na to, aby kupić mieszkanie i ze względu na gorący okres wynajmów bez problemu je wynająć. Przegląd nieruchomości jest nowym cyklem na naszej stronie.

Autor: Karol Serwatko, ASK Nieruchomości

Mieszkanie w pobliżu Uniwersytetu

Pierwszą z nieruchomości, którą chciałbym Państwu zaprezentować jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Waszyngtona w Białymstoku. W związku z tym, że mieszkanie jest już urządzone można wynająć je od razu po zakupie. Co istotne bliskość Uniwersytetu Medycznego pozwala na wynajem mieszkania studentom, również tym zza granicy. W cenie również wyposażenie mieszkania.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości: Wschodnia Agencja Nieruchomości
Metraż: 73m2
Cena: 455.000 zł
Atuty: blisko uczelnia, nowe budownictwo, winda

Mieszkanie blisko centrum

Kolejnym mieszkaniem wartym uwagi jest nieruchomość położona przy ul. Pułkowej. Lokalizacja na os. Sienkiewicza jest atrakcyjna zarówno dla studentów jak i dla pozostałych potencjalnych najemców, np. rodziny z dzieckiem. W mieszkaniu nie ma urządzeń do pomiaru ciepła, co pozwala na oszczędności. Mieszkanie po zakupie może zostać od razu wynajęte, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – Era Nieruchomości
Metraż: 48m2
Cena: 245.000 zł
Atuty: blisko centrum, cegła, 2gie piętro

Duże mieszkanie z potencjałem

Kolejna nieruchomość, podobnie jak powyższa, ze względu na lokalizację może być oferowana właściwie wszystkim grupom potencjalnych najemców. Duża zaletą mieszkania są cztery niezależne pokoje i wydzielona kuchnia. Dzięki temu oferta wynajmu może dotyczyć każdego pokoju oddzielnie, bez potrzeby poszukiwania najemców całego mieszkania. Lokal środkowy, dwustronny, z przynależną piwnicą, dodatkowo bokówka oraz duży balkon typu loggia.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – M2Home
Metraż: 73m2
Cena: 247.000 zł
Atuty: blisko centrum, 4 niezależne pokoje, duży balkon, winda

Mieszkanie w centrum

Nieruchomość zlokalizowana w centrum, w pobliżu ul. Piłsudskiego. Miejsce, które z powodzeniem może zostać wynajęte singlom, parom, jak i trzyosobowej rodzinie. Tanim kosztem można przerobić mieszkanie na dwupokojowe. Nieruchomość po częściowym remoncie (nowa łazienka, meble kuchenne, stolarka okienna). Blok z cegły. Niski czynsz. Balkon.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – M2Home
Metraż: 33m2
Cena: 159.000 zł
Atuty: centrum, niski czynsz, możliwość wyodrębnienia dwóch pokoi

Blisko Politechniki

Mieszkanie położone obok wydziału Politechniki w Kleosinie. Znakomite pod wynajem studentom. Dobrym rozwiązaniem może być również wynajem każdego z pokoi oddzielnie. Największy pokój można przerobić na dwa niezależne i tym samym stworzyć mieszkanie pięciopokojowe. Nieruchomość nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, wystarczy je umeblować.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – DobryDom
Metraż: 73m2
Cena: 249.000 zł
Atuty: blisko uczelnia, 4 niezależne pokoje, duży balkon

Blisko uczelni na Nowym Mieście

Nowocześnie urządzone mieszkanie zlokalizowane w pobliżu uczelni – ul. Kisiela (Nowe Miasto). Dwa pokoje, z możliwością przekształcenia w trzy. Do sprzedaży z zabudowami stałymi (kuchnia, salon, przedpokój) oraz sprzętem AGD. Nowy, wybudowany w 2001, trzypiętrowy blok z cegły. Idealne pod wynajem studentom ale także singlom i małej rodzinie.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – BBN
Metraż: 43m2
Cena: 220.000 zł
Atuty: blisko uczelnia, nowe budownictwo, możliwość wyodrębnienia 3 pokoi

Obok Politechniki

Nieruchomość świeżo po remoncie, wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i kompletnie wyposażone w sprzęt AGD (ergonomiczna zabudowa kuchni oraz przedpokój). Dwa niezależne pokoje. Bardzo blisko uczelni: Politechniki Białostockiej (5 min), Uniwersytetu Wydział Pedagogiki (10 min), Akademii Medycznej (15 min). Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – Moryls
Metraż: 39m2
Cena: 234.000 zł
Atuty: blisko uczelnie, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych

Mieszkanie dla rodziny

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Duboisa (Nowe Miasto), w bloku z 1991 r. Trzy niezależne pokoje oraz oddzielna kuchnia. Dobra cena. Ponadto koszt utrzymania przy 4 osobach to około 500 zł. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, uczelnia, sklepy, banki, lokale usługowe oraz gastronomiczne, bazarek, szkoła, przedszkole, przystanki BKM i BiKeR. Mieszkanie znakomicie nadaje się pod wynajem rodzinie, ale może zainteresować również studentów.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – Moryls
Metraż: 62m2
Cena: 238.000 zł
Atuty: dobra cena, balkon, oddzielna kuchnia

Nowoczesne na Nowym Mieście

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na VII piętrze, z widokiem na panoramę miasta. Zlokalizowane na Nowym Mieście, w apartamentowcu przy ul. Krętej 2. Wysoka jakość materiałów (meble, sprzęt RTV i AGD, sprzęt audio, system nagłośnienia, oświetlenie, rolety, etc). Idealne pod wynajem klientom z większym portfelem oraz na krótkie terminy.

Biuro nieruchomości – 4kąty
Metraż: 41m2
Cena: 360.000 zł
Atuty: apartamentowiec, wysoka jakość materiałów, piękny widok na panoramę miasta

Mieszkanie w centrum

Mieszkanie położone na parterze, w bloku z cegły przy ul. Nowogródzkiej. Trzy niezależne pokoje oraz oddzielna kuchnia. Pokoje oraz kuchnia wymagają remontu, natomiast łazienka jest po generalnym remoncie i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Nadaje się pod wynajem zarówno rodzinom jak i studentom.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – Lwy Nieruchomości
Metraż: 53m2
Cena: 224.900 zł
Atuty: centrum, dobry układ, dobra cena

Po generalnym remoncie

Mieszkanie na osiedlu Młodych, położone na parterze. Dwa niezależne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym. Nieruchomość po generalnym remoncie. Nowe instalacje elektryczne i hydrauliczne. Kuchnia wyposażona w nowoczesną zabudowę stałą oraz niezbędny sprzęt AGD w postaci płyty, lodówki, mikrofali i piekarnika. Całość utrzymana w stonowanej i modnej kolorystyce.

Link do oferty – kliknij
Biuro nieruchomości – Lwy Nieruchomości
Metraż: 46m2
Cena: 242.000 zł
Atuty: po generalnym remoncie,

Apartamenty Jagiellońskie

Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum, na V piętrze nowego apartamentowca przy ul. Jurowieckiej. Powierzchnia 85m podzielona została w ten sposób, że wydzielone zostały 3 niezależne studia. Każde z mieszkań ma wyjście na balkon. Stan deweloperski – do urządzenia. Znakomicie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem właściwie dla wszystkich grup potencjalnych najemców. Również pod wynajem krótkoterminowy.

Kontakt: 794 168 367, e-mail: goralczyk.tomek@gmail.com
Biuro nieruchomości – Góralczyk
Metraż – 85m
Cena: 565.000 zł

Sprawdź pozostałe mieszkania w Białymstoku – kliknij

Sprawdź domy na sprzedaż w Białymstoku – kliknij

1 KOMENTARZ

  1. No nie powiem, sporo da się zarobić na wynajmu mieszkania. No ja sobie zarabiam na wynajmu apartamentu to mogę powiedzieć, że sporo kaski mi wlatuje, zwłaszcza w okresie letnim bo mam nieruchomość na osiedlu Lubicz w Rowach. Taki piękny apartament w spokojnej okolicy nad morzem, przyciąga turystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj