Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej

W niedzielę, 14 października w Lublinie Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, zainaugurował ogólnopolską kampanię „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca.

Kampania „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, realizowana będzie w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”. Co miesiąc, w wyznaczonym tygodniu, w teren wyruszy mobilny zespół rekrutacyjny, złożony  z żołnierzy 14 dappanc, 12 batalionu lekkiej piechoty OT i przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Suwałkach.  Zespół będzie odwiedzać takie miejsca, jak centra handlowe i urzędy. Nawiązując bezpośrednie kontakty, z klientami i przechodniami,  żołnierze będą rozmawiać o służbie wojskowej, armii, miejscowych jednostkach wojskowych. Opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. W październiku będzie można nas spotkać: w markecie KAUFLAND w Augustowie w dniach 22-25.10.2018r w godz. 14.00-19.00.; w CH „PLAZA” w Suwałkach w dniu 26.10.2018r w godz. 14-19.00 i w dniach 27-28.10.2018r. w godz. 10.00-18.00.

Przedstawiciele WKU zainteresowanym wskażą, dokąd powinni się zwrócić, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki, wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Będą zachęcać, wspierać i doradzać, co zrobić, by nie przegapić ciekawej szansy, a zarazem podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję o swojej przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj