SUKSS nadal na topie

W minioną sobotę juniorzy SUKSS Suwałki rozegrali w Białymstoku mecz szóstej kolejki ligi wojewódzkiej juniorów. Był to bardzo ważny mecz, gdyż na boisku spotkali się obecny lider tabeli – SUKSS Suwałki z wiceliderem – BAS Białystok. Drużyna SUKSS, prowadzona przez trenera Bartosza Jasińskiego, po bardzo dobrej, równej i pewnej grze wygrała 3:1.

Natomiast w niedzielę w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbyła się trzecia edycja Mikołajkowego Turnieju Minisiatkówki Chłopców o Puchar Prezesa SUKSS. Jest to największy turniej tego typu w województwie. W tym roku rywalizowały 44 drużyny z 9 klubów w 3 kategoriach wiekowych. Najlepiej w turnieju wypadły drużyny z Białegostoku i Suwałk.

Medaliści turnieju:

Dwójki:

1. SUKSS Suwałki 1 (Michał Wiśniewski, Michał Przeborowski, trener: Bartosz Jasiński)

2. SUKSS Suwałki 2 (Igor Karczewski, Bartosz Ćwikowski, trener: Bartosz Jasiński)

3. Hubal Białystok

Trójki:

1. MUKS 15 Białystok

2. SUKSS Suwałki (Bartosz Harackiewicz, Oskar Żukowski, Bartosz Bołtrukanis, Dawid Szukajt, trener: Bartosz Jasiński)

3. UKS Olimpijczyk Białowieża

Czwórki:

1. MUKS 15 Białystok

2. SP 26 Białystok

3. SUKSS Suwałki (Kacper Zackiewicz, Jakub Danielewicz, Mateusz Małyszko, Filip Miller, Kacper Cimanowski, Kacper Staśkiewicz, trener: Paweł Filipowicz)

Już w najbliższy piątek (14.12.2018 r.) wszystkich kibiców piłki siatkowej zapraszamy na pierwszy w tym sezonie mecz III ligi seniorów: SUKSS Suwałki – Bestios Białystok. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ulicy Antoniewicza 5. Bestios Białystok to drużyna z aspiracjami na II ligę, w której grają doświadczeni zawodnicy, mający za sobą występy na parkietach I i II ligi. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz