Gotowi do matury? Czas zgłosić się do PWSZ

0
195
lawki_szkola

Ruszyła właśnie rekrutacja do Pogotowia Maturalnego 2019. Coroczna akcja PWSZ w Suwałkach skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły, do jakiej uczęszczają.

W tym roku w programie znalazły się zajęcia z matematyki, języka angielskiego, języka polskiego oraz innych przedmiotów w zależności od zainteresowania tegorocznych maturzystów.

Wszystkie prowadzone przedmioty dostępne są w opcji podstawowej i rozszerzonej. Na każdy przedmiot przewidzianych jest 30 godzin lekcyjnych.

Zajęcia poprowadzą nauczyciele, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży do egzaminów maturalnych.

To już siódma edycja akcji. Tylko w ubiegłym roku z Pogotowia Maturalnego w PWSZ skorzystało około 300 uczniów. Opłata dla uczniów jest symboliczna – 100 zł za cały, 30-godzinny kurs (co daje nieco ponad 3 zł za godzinę).

Pieniądze te zostaną przeznaczone na materiały oraz wynagrodzenie nauczycieli (uczelnia nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści materialnych).

Zapisy i wnoszenie opłat możliwe do dnia 21 stycznia 2019 roku. Zajęcia rozpoczną się pod koniec stycznia. Więcej szczegółów i formularz znajduję się na: www.pwsz.suwalki.pl/kandydat/pogotowie-maturalne/

Leave a Reply