Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne dla kobiet

Kobiety chcą się czuć atrakcyjnie. Z tego względu decydują się na zabiegi kosmetyczne. To dobre rozwiązanie na poprawienie urody. Jakie są najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne dla kobiet? 

Lipoliza iniekcyjna   

Pomaga ona przywrócić odpowiedni owal twarzy poprzez usunięcie tzw. drugiego podbródka. Postarza on i optycznie dodaje kilogramów. Mogą z nim zmagać się nie tylko osoby otyłe, ale także szczupłe. Przyczyną jego pojawienia są procesy starzenia się skóry, uwarunkowania genetyczne, ale także unikanie ruchu. Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę substancji aktywnej (soi) rozbijającej tłuszcz. Dobre efekty daje wykonanie od dwóch do trzech zabiegów, z zastosowaniem miesięcznych odstępów.  

Nici liftingujące   

Są obecnie bardzo popularne, a także tańsze niż użycie skalpela. Mają one wiele zastosowań. Począwszy od poprawy owalu twarzy, poprzez zniwelowanie chomików, a skończywszy na podniesieniu brwi. Zazwyczaj stosowane są nici hialuronowe albo nici polimlekowe. Są one wprowadzane w skórę liniowo, a to sprzyja napinaniu i naciąganiu skóry. Z kolei nici polimlekowe w skórę są aplikowane cienkimi, dwukierunkowymi igłami. Podnoszą one skórę i pobudzają produkcję kolagenu.       

Laserowe usuwanie rumienia  

Kobiety także korzystają często z zabiegu laserowego usuwania rumienia na policzkach. Rumień może prowadzić do rozwoju trądziku różowatego. Dodatkowe wczesne jego usunięcie nie pozwala na jego powiększenie się. Zabieg trwa kilkanaście minut, a na efekt trzeba czekać od tygodnia do dwóch tygodni.   

Wypełnianie ust      

Wypełnianie ust to również często stosowany zabieg. Najczęściej wykonywany jest zużyciem kwasu hialuronowego. Powiększa on usta i nawilża.

Jaki zabieg wybrać? 

Zabieg należy dostosować do naszych potrzeb. Jednak bardzo ważne jest jego wykonanie przez profesjonalnego specjalistę, najlepiej w renomowanym gabinecie.

Chcemy poprawić jakiś element naszej urody? Zdecydowaliśmy się na zabieg kosmetyczny. Jednak podstawowym problemem na drodze do jego realizacji jest brak wystarczających środków finansowych mogących być przeznaczone na ten cel. Co zrobić w takiej sytuacji? Otóż pomocne mogą okazać się pożyczki online oferowane przez instytucje pozabankowe. Są one nie tylko szybko dostępne, ale istnieje także możliwość spłaty w niewielkich ratach. Pamiętajmy jednak, że pożyczki online wymagają spłaty w przyszłości. Z tego względu upewnijmy się, czy pożyczki online nie obciąża za bardzo posiadanego przez nas budżetu domowego.     

 

Dodaj komentarz