Termin rozdania nagród Prezydenta Miasta Suwałk „Włócznia Jaćwingów” w tym roku ulegnie zmianie. Od czterech lat statuetka przyznawana była w sierpniu, podczas uroczystej gali inaugurującej Dni Suwałk – Jarmark Kamedulski. Od tego roku wydarzenie powraca do karnawałowego kalendarza imprez i będzie połączone z Balem Karnawałowym Prezydenta Miasta Suwałk.

Od dzisiaj można zgłaszać swoich kandydatów do nagrody za rok 2018. Dodatkowo, zgłoszeni mogą zostać przedsiębiorcy, których warto uhonorować „Włócznią Jaćwingów” za produkt lub usługę, cieszące się uznaniem konsumentów. Warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej przez danego przedsiębiorcę na terenie Suwałk.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać na specjalnym wniosku: osoby fizyczne, organizacje i instytucje społeczne, kulturalne, sportowe, gospodarcze i inne podmioty. Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: ktp@um.suwalki.pl lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, pokój nr 5 do dnia 29 stycznia 2019 r.

Finał plebiscytu i rozdanie „Włóczni Jaćwingów” będzie miał miejsce podczas balu, który odbędzie się na hali OSiR w ostatni weekend karnawału, czyli 2 marca. W programie balu szereg atrakcji: muzyczną gwiazdą wieczoru będzie grupa Poparzeni Kawą Trzy, która zagra specjalny koncert, zaś do tańca przygrywać będzie zespół Omen Band.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply