Reklama

Za nami Predathlon Sirvis ICE

Data:

- Reklama -

Predathlon – w letnim wydaniu zawody na bieg, kajak i rower po Suwalskim Parku Krajobrazowym, w zimowym – Predathlon Sirvis ICE to wydarzenie dla dwójki osób, której zadaniem był wspólny start i zakończenie zawodów.

Zmagania zaczęły się od biegu na odcinku około 16 km na terenie Puszczy Augustowskiej, terenem Nadleśnictwa Głęboki Bród i Pomorze, zawodnicy startowali z Okółka, by razem dobiec do Stanicy Wodnej we Frąckach i tam – także razem, wsiadając do kajaka, płynęli parami nurtem Czarnej Hańczy na dystansie około 6 km.

Na starcie stanęło 50 zawodników, choć zainteresowanych wydarzeniem było dużo więcej. Dla większość zawodników największa atrakcją był właśnie zimowy spływ Czarną Hańczą. Zawodnicy pochodzili z Warszawy, Białegostoku, Augustowa, Olecka, Suwałk, Ełku, Orzysza, Gdańska. Start zawodników poprzedziła minuta ciszy w związku z żałobą narodową.

Po ukończeniu zawodów ich uczestnicy mogli ogrzać się przy ognisku oraz skorzystać z sauny.

– Wierzymy, że Predathlon Sirvis ICE na długo zostanie w pamięci uczestników. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Wielkim wsparciem były dla nas: Sirvis Apartamenty – fundator głównych nagród, Kayak Zone – dostarczył kajaki, Eyeye Polska oraz Nadleśnictwo Głęboki Bród, który uzupełnił pakiety zawodników o pamiątkowe przewodniki turystyczne po Podlasiu – mówi Iwona Łobasiuk, jedna z organizatorek.

Imprezę przygotowała Fundacja „Kierunek Ultra” z Suwałk, ze wsparciem Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Aktywni” w Wieliczkach.

Najlepsi na mecie to:

I miejsce i czas ogólny – AGROBROS (Jakub i Kamil Ołowscy) – 1:46:28,

II miejsce PGR (Marcin Konopczyński i Wojciech Majewski) – 1:56:35;

III miejsce xRunners (Marek Czapran i Dominik Wałdowski) – 1:57:21.

Przed nami Predathlon Turtul, który odbędzie się 31 sierpnia 2019. Zapisz się.

Fot. źródło: Fundacja Kierunek Ultra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane