Kabaret Czwarta Fala to formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby: Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro.

Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął przeszło 45 milionów wyświetleń, „Passat robi we wsi szum” (30 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska.

Ich kanał śledzi ponad 350 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie.

Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcję z widownią – tak w skrócie można opisać Czwartą Falę. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy – Kloca i Wentyla, przybywają do Państwa z programem Made in Poland, żeby porwać Was w świat pełen humoru.

Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali, a w konkursie wygrajcie 2 bilety na Czwartą Falę w Sejnach. Wystarczy do 13 lutego do godz. 10.00. wysłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl z odpowiedzią na pytanie: Jakim hitom Czwarta Fala nadała nowe życie? Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrywają: Aneta Wierzchowska i Paulina Błuszko – Nasewicz.

Kabaret Czwarta Fala w Ośrodku Kultury w Sejnach

Dodaj komentarz