Jej piosenki królują na listach przebojów, telewizyjne stacje muzyczne obsypują ją nagrodami, a jej kolejne single zdobywają miliony wyświetleń na YouTube i odtworzeń w serwisach streamingowych. Margaret wystąpi w OiFP w Białymstoku już w czwartek.

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, to niekwestionowana gwiazda muzyki pop i choć właśnie z tym gatunkiem muzyki jest kojarzona szczególnie, to nie ukrywa swoich fascynacji jazzem i klasycznymi głosami Elli Fitzgerald, Diany Krall czy Grażyny Łobaszewskiej.

Podczas koncertu w Operze i Filharmonii Podlaskiej w czwartek, 28 lutego o godz. 19.00 na dużej scenie przy Odeskiej 1, Margaret zaprezentuje swoją bardziej liryczną odsłonę, a jej znane utwory usłyszymy w swingowo-jazzowych aranżacjach.

Trzecia Scena OiFP jest formułą, pozwalającą na swobodny dobór szeroko pojętego repertuaru rozrywkowego. W naszym konkursie można wygrać zaproszenie dla 2 osób na ten koncert. Wystarczy do 27 lutego do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jakie płyty ma na swoim koncie ta wokalistka? Zwycięzcę wylosujemy. Zaproszenie wygrała Ewa Osewska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj