Młodzi siatkarze mistrzami województwa

Kolejne mistrzostwo SUKSS. W sobotę, 16 lutego kadeci SUKSS, prowadzeni przez Artura Łabacza, pewnie pokonali UKS Olimpik Mońki 3:0.

Suwalczanie w całych rozgrywkach wojewódzkich stracili tylko jeden set z BASem Białystok. Jako mistrzowie województwa kadetów będą oni gospodarzem ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 7-10.03.2019 r. w Suwałkach.

Z kolei w niedzielę, 17 lutego młodzicy rozgrywali przedostatni turniej mistrzostw województwa. Z drużyną BAS Białystok zmierzył się najpierw pierwszy zespół SUKSS, który pod wodzą Artura Łabacza, pewnie zwyciężył 2:0. Kolejnym rywalem białostoczan był młodszy, drugi zespół młodzików SUKSS. Suwalczanie, podopieczni Kamila Skrzypkowskiego, wykazali się dużą wolą walki i również zwyciężyli 2:0.

Już w najbliższy czwartek, 21 lutego czekają nas ogromne siatkarskie emocje. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach rozpoczyna się ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. W turnieju wystąpi pięć, a nie jak wcześniej podawaliśmy – sześć drużyn, gdyż wycofała się drużyna z Koszalina. Dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału Mistrzostw Polski.

Wszystkich chłopców z klas trzecich szkół podstawowych, którzy chcieliby rozpocząć treningi siatkarskie, SUKSS serdecznie zaprasza na testy do klasy sportowej. Testy odbędą się 18.03.2019 r. o godzinie 17:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach przy ulicy Antoniewicza 5.

Dodaj komentarz