Tenis budzi się po zimie

Ilustr. Bill Brooks, all-free-download.com

Już po raz kolejny rusza Suwalska Liga Tenisa Ziemnego organizowana przez Suwalskie Towarzystwo Tenisowe przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Start przewidziany jest w połowie maja.

Będzie to trzecia edycja rozgrywek. W poprzednich edycjach brali w niej udział zawodnicy z całego regionu – Suwałk, Sejn, Grajewa i Olecka. Liga podzielona jest na parę grup według poziomu umiejętności poszczególnych zawodników. Mecze rozgrywane będą w systemie każdy z każdym – w grupach. Organizatorzy planują stworzyć kilka grup singlowych (zarówno mężczyźni, jak i kobiety), dwie grupy deblowe oraz jedną grupę dla dzieci do 12. roku życia.
– Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji. Tenis w naszym mieście zaczyna tętnić swoim rytmem. Warto dodać, iż w maju planowany jest również Turniej o Puchar Prezesa Suwalskiego Towarzystwa Tenisowego – oficjalne rozpoczęcie sezonu – zapowiada Karol Szymański.
Zapisy oraz wszelkie informacje na temat Suwalskiej Ligi Tenisa Ziemnego można uzyskać pod numerem telefonu 509 094 653 – Robert Usarek – wiceprezes Suwalskiego Towarzystwa Tenisowego lub 517 013 091 – Karol Szymański – członek Suwalskiego Towarzystwa Tenisowego. Zapisy trwają do 30.04.2019 roku.

Dodaj komentarz