W ostatnią niedzielę, 14 kwietnia na parkingu przy Stadionie Wigry odbył się Super Sprint Suwalski, połączony z licytacją na rzecz poszkodowanej w pożarze rodziny z Jemielistego. Organizatorom udało się zebrać ok. 1,5 tys. złotych, dostarczając przy tym kibicom wielu emocji. Podczas imprezy można było też wylicytować przejazd w roli pilota.

W klasyfikacji generalnej najlepsi okazali się: Marcin Piaścik, Daniel Jedliński i Kamil Piaścik z Piaścik Rally Team (sprawdź wyniki).

Więcej na temat wydarzenia na FB Automobilklubu Suwalskiego i Piaścik Rally Team.

Hej 😀 Niedziela Niedziela ale Piascik Rally Team się nie opierdziela 😉😜Dziś odbył się „ Super Sprint Suwalski „ gdzie byliśmy 2 rajdowkami Evo i STI oraz jednym autem prywatnym S3 😉 😈Odbywała się w Suwałkach tak wiec zależało nam żeby nie zawieść fanów PRT na własnym podwórku 😜 Oto efekty naszych samochodów :🥇Evo -1miejsce w generalce i 1 miejsce K4 💪 🥈STI – 3miejsce w generalce i 2 miejsce K4💪S3 – super się bawiło wynik był 2rzedna sprawa 😉Bawiliśmy się mega fajnie 😉 co da się zauważyć na dodanym filmie 😁 duża ilość ludzi na widowni sprawia za jeździło nam się super 😉 czy zawiedliśmy na własnym podwórku 🤔nie nam to oceniać 😉czekamy na komentarze jak nam poszło 😉 Mega zabawa i oby więcej takich imprez w naszym regionie 👌 Życzymy wam milego tygodnia Piascik Rally Team

Opublikowany przez Piaścik Rally Team Niedziela, 14 kwietnia 2019

Więcej na temat Piaścik Rally Team:

Bracia za kółkiem

Fot. Piaścik Rally Team

Dodaj komentarz