Reklama

Kobiety znów pobiegną

Data:

- Reklama -

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja nad Zalewem Arkadia odbędzie się kolejna edycja biegu skierowanego do kobiet – Suwałki Miss Run.  W programie tego wydarzenia: Bieg w szpilkach na dystansie 100 m, Marsz Nordic Walking na trasie 3,5 km oraz bieg główny na dystansie 5 km.

Start wszystkich biegów odbędzie się nad Zalewem Arkadia. Osoby biorące udział w marszu będą miały do pokonania dwa okrążenia wokół zalewu, natomiast w biegu głównym – trzy. Ponadto wszystkie zaplanowane atrakcje będą zlokalizowane nad zalewem Arkadia obok boiska Suwałki Beach Arena.

Przed biegiem każda z uczestniczek wydarzenia musi odebrać pakiet startowy. 26 maja Biuro Zawodów usytuowane będzie w namiocie OSiR nad zalewem Arkadia. Zapraszamy od godz. 12:00 do 13:30.

Wszystkie uczestniczki wydarzenia Suwałki Miss Run otrzymają w pakiecie startowym słodki poczęstunek od firmy Piekarnie Kresowe Suwałki, zniżkę na usługi w Studio Ruchu i Melius Suwałki oraz do studia urody Forever Beauty Wioleta Kurzynowska. Ponadto znajdą się tam upominki od Mary Key i Centrum Szkoleniowe „Żak”.

Dodatkowymi atrakcjami podczas Suwałki Miss Run będą wybory Suwałki Miss Fashion Run 2019 oraz Suwałki Miss Foto 2019. W obu tych kategoriach zostaną nagrodzone po trzy uczestniczki wybrane przez specjalną komisję. Warto zaznaczyć, iż Miss Foto zostanie wskazana przez przedstawicieli lokalnych mediów. Dodatkowo na zakończenie imprezy obędzie się losowanie atrakcyjnych nagród wśród Pań – uczestniczek, które wezmą udział w wydarzeniu.

Z myślą o uczestniczkach w dniu imprezy organizatorzy przygotowali specjalną strefę Expo. Od godz. 12:30 będzie można skorzystać z porad trenera personalnego i dietetyka z Centrum Szkoleniowego Żak oraz stylistki – Ady Skoryy – właścicielki butiku Fashion By Ada. Każdego dnia należy dbać o stan swojej skóry, dlatego też będzie można porozmawiać z Wioletą Kurzyną ze studia urody Beauty Forever na temat kosmetyków na bazie aloesu, Edytą Leszczyńską niezależną konsultantką Mary Key oraz Anną Krupińską – konsultantką firmy Livioon Polska. Kobiece popołudnie nie może obejść się bez kawy oraz słodyczy. Tak więc kawę zapewni Marzena Krupińska z OpenFinance, natomiast ciepłe bułeczki przygotuje Aneta Prelewicz z Piekarni Kresowych.

W tym roku bieg będzie miał charakter charytatywny – opłaty za udział w wydarzeniu zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej Bajka w Suwałkach. Środki zebrane podczas biegu zostaną przeznaczone na remont kolejnej części budynku przy ul. Paca 4 w Suwałkach. Nowo remontowana szkoła na Paca ma mieć 400 m2 i „Bajka” wciąż potrzebuje pomocy, aby można było dokończyć prace. Warto podkreślić, że NTSP Bajka jest placówką bezpłatną – od rodziców dzieci nie są pobierane żadne opłaty. W tej chwili szkoła utrzymuje się przede wszystkim z dotacji oświatowej, którą w całości przeznaczono na opłacanie nauczycieli i terapeutów oraz utrzymanie obecnego budynku. Wszystkie zadania szkoła realizuje z dotacji, projektów, darowizn i pracy wolontariuszy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W kalendarzu… Suwałki, Augustów, Olecko, Sejny

W tym tygodniu, z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru,...

Stacja Pogodne Suwałki w przyszły weekend!

W ostatni weekend stycznia (28-29 stycznia) Ośrodek Sportu i...

Szukają najemcy siłowni i budynku nad Zalewem Arkadia

We wrześniu informowaliśmy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w...

Nad zalewem „Arkadia” pojawiła się plenerowa biblioteczka

Każdy pomysł służący promocji czytelnictwa zasługuje się uwagę. Kolejną...