Wielkie przeboje znanych artystów, m.in. Franka Sinatry, Raya Charlesa, Santany, Erica Claptona i Julie London zagra suwalski zespół Goldies Oldies. W programie najpopularniejsze standardy melodyjnego swingu, nowojorskiego jazzu i brazylijskiej bossa novy. Gościem specjalnym będzie kubański wirtuoz trąbki – Alexis Valles Delisle. Koncert już w piątek, 14 czerwca o godz. 19.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Czerwcowy koncert znanego suwalskiego zespołu Goldies Oldies z udziałem gościa specjalnego – kubańskiego trębacza Alexisa Valles Delisle dedykowany jest nie tylko miłośnikom gorących rytmów bossa novy, jazzu i swingu, ale wszystkim fanom ponadczasowych standardów. Mimo upływu lat twórczość takich gwiazd muzyki, jak: Frank Sinatra, Astrud Gilberto, Nat King Cole, Ray Charles, Santana, Eric Clapton i Julie London cały czas nie traci na popularności, a ich utwory królują na listach klasycznych hitów oraz parkietach.

W programie koncertu znajdą się takie evergreeny jak: “Cheek To Cheek”, “Georgia”, “Blue Moon”, “Quizas, Quizas, Quizas”, “Besame Mucho”, “Historia De Un Amor”, “The Girl From Ipanema”, “Black Magic Woman”, “Over The Rainbow”, “Autumn Leaves”, “Czarny Orfeusz”, “Route 66”, “Blues Everywhere I Go”, zaśpiewane – uwaga! – nie tylko po angielsku, ale również hiszpańsku i portugalsku.

Goldies Oldies zagra w składzie:
Beata Kierejsza – wokal
Tomasz Kierejsza -gitary
Andrzej Jasiński – gitara basowa
Krzysztof Filip Filipkowski – instrumenty klawiszowe
Zygmunt Zymek Szulc – perkusja

Gość specjalny: Alexis Valles Delisle (Kuba) – trąbka

Alexis Valles Delisle jest absolwentem konserwatorium muzycznego w Santiago de Cuba. Grał w znanych kubańskich formacjach Habanero Septet i Estrellas de Chocolate, orkiestrze telewizji kubańskiej i orkiestrze Tropicana w Santiago de Cuba. W Polsce występował między innymi z Blue Cafe, oraz programach rozrywkowych Polsatu  “Taniec z Gwiazdami” i “Twoja twarz brzmi znajomo”.

W naszym konkursie można wygrać 2 pojedyncze zaproszenia na ten koncert. Wystarczy do 12 czerwca do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Gdzie często występuje zespół Goldies Oldies? Zwycięzców wylosujemy.

Koncert Goldies Oldies z gościem specjalnym – Alexisem Vallesem Delislem w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj