W Alei Olimpijczyków w “Szelmencie” pojawiły się nowe gwiazdy (foto)

Na zdj. legenda sportów zimowych Walter Steiner i Marek Malinowski, członek zarządu woj. podlaskiego w im. sponsora tablicy - marszałka województwa - odsłaniający gwiazdę w Alei Olimijczyków

Od piątku, 23 sierpnia w WOSiR “Szelment” amatorzy sportów wodnych nie będą mogli narzekać na brak emocji związanych z rywalizacją zawodników – właśnie rozpoczęły się tam Mistrzostwa Polski oraz Grand Prix Pucharu Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem. Dodatkowo, z udziałem działaczy sportowych, samorządowców i sponsorów, odsłonięte dziś zostały kolejne płyty pamiątkowe w Alei Olimpijczyków.

Większość zaproszonych sportowców pojawiła się WOSiR “Szelment” osobiście, aby dokonać odsłonięcia pamiątkowych płyt. Nie zobaczyliśmy – głównie ze względów rodzinnych: Andrzeja Suprona, Zbigniewa Bródki i Władysława Kozakiewicza. Z kolei słowa podziękowania i motywacji skierowane do młodych sportowców, przygotowujących się do weekendowej rywalizacji na nartach, skierowali: piłkarz Lesław Ćmikiewicz, kajakarka z Augustowa Edyta Dzieniszewska-Kierkla, łyżwiarki szybkie Luiza Złotkowska – pierwszy raz w życiu odsłaniająca swoją tablicę w takiej Alei i Helena Pilejczyk oraz legenda sportów zimowych Walter Steiner, który nie krył wzruszenia, że po latach może spotkać ponownie swojego dawnego kolegę i rywala – Wojciecha Fortunę.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

Weekend w „Szelmencie” z gwiazdami sportu. Przyjadą też Kozakiewicz i Steiner

Dodaj komentarz