Przed nami imponujący weekend w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szelmencie. W piątek, 23 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Pucharu Europy w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem.

Rywalizację podejmą najlepsi zawodnicy reprezentujący Polskę w trzech kategoriach: U-15, Open oraz Weteran. Efektowne zmagania najlepszych sportowców w skokach, jeździe figurowej oraz slalomie będziemy oglądać w dniach 23-25 sierpnia. Zapowiadają się prawdziwe sportowe emocje – dalekie skoki, wspaniałe akrobacje oraz efektowne slalomy przy dużej prędkości. W rywalizacji zobaczymy również zawodników z UKS NA-WA, na co dzień trenujących w WOSiR Szelment.

– Jest to impreza o randze nie tylko krajowej, ale również międzynarodowej, która znakomicie promuje nasz ośrodek, Suwalszczyznę, a przede wszystkim województwo podlaskie w całej Europie – zaznacza prezes WOSiR „Szelment”, Paweł Żuk.

Podczas uroczystości w dniu 23 sierpnia będzie miała miejsce również III edycja Alei Olimpijczyków, czyli odsłonięcia pamiątkowych płyt oraz sadzenia Dębów Pamięci przez sportowców: Andrzeja Suprona, Zbigniewa Bródkę, Władysława Kozakiewicza, Lesława Ćmikiewicza, Edytę Dzieniszewską-Kierkla, Luizę Złotkowską, Helenę Pilejczyk oraz szwajcarską gwiazdę sportów zimowych – Waltera Steinera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj