Ślepsk przygotowuje się do debiutu w PlusLidze

0
329
Na zdj. od lewej: Michał Wiszniewski, Wojciech Winnik, Henryk Owsiejew

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki intensywnie trenują przed debiutanckim sezonem w PlusLidze. W połowie września, oprócz treningów, pojawią sie również sparingi przygotowujące zespół do startu w rozgrywkach.

Pierwsze gry kontrolne zaplanowano w dniach 12-13 września w Gdańsku, gdzie podopieczni Andrzeja Kowala zmierzą się z miejscowym Treflem Gdańsk. Mecze odbędą się w popularnej ERGO Arenie. W ramach wyjazdu zespoły odbędą także wspólny trening, a tuż po nim mecz. Warto dodać, że sparing ten będzie niestety zamknięty dla publiczności.

Następnie biało-niebiescy wrócą do Suwałk, gdzie w dniach 25-26 września rozegrają sparingi z białoruskim Szachtiorem Soligorsk, aktualnym mistrzem kraju. Miejscem rywalizacji będzie hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Kilka dni później (28-29 września) nasi siatkarze udadzą się do Kobyłki / Białobrzegów, gdzie zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom.

Pierwszy weekend października to powrót do Suwałk i tym samym rywalizacji z najlepszymi klubami PlusLigi. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji zameldują się Onico Warszawa, Indykpol AZS Olsztyn oraz Trefl Gdańsk.

Leave a Reply