Najlepsze pomysły często przychodzą do nas niespodziewanie – podczas kąpieli w wannie, porannej drogi do pracy czy podróży w zatłoczonej windzie. Wiele z nich trafia do kosza, kiedy zaczynamy je głębiej analizować. W przypadku pomysłów na biznes najbardziej przeraża nas brak środków. Program Hub of Talents 2 wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy marzą o własnej firmie, jednak brakuje im wsparcia merytorycznego i finansowego.

Informacja prasowa.

Już w najbliższy poniedziałek.23 wrzesśnia w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach, ul. Innowacyjna 1, odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego dowiesz się wszystkiego o programie Hub of Talents 2.

Program prowadzony jest przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. Aby zgłosić się do Hub of Talents 2, nie musisz posiadać kilkunastostronicowego biznesplanu, skomplikowanych kalkulacji księgowych czy gotowego prototypu – wystarczy wypełnić wniosek online. Dzięki niemu wykwalifikowany zespół ekspertów określi realność zaproponowanych rozwiązań oraz przyszłą przydatność rynkową.

Wszystkich szczegółów możesz dowiedzieć się na organizowanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach, spotkaniu w dniu 23 września w Sali Szklanej, w godzinach 11- 13.

Oprócz ogólnych informacji o programie, będziesz mieć również możliwość rozmowy z ekspertami HOT2, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Jak wygląda dalsza ścieżka?

Po pozytywnej ocenie i zakwalifikowaniu się do programu, wspólnie z menedżerem inkubacji ustalicie najważniejsze potrzeby Twojej nowej firmy. Następnym krokiem będzie przyporządkowanie odpowiednich ekspertów i usług, dopasowanych do specyfiki start-upu. Teraz już możesz zacząć działać i korzystać z szerokiego pakietu usług, w skład których wchodzą m.in. mentoring, pomoc w stworzeniu elementów identyfikacji korporacyjnej, obsługa księgowa, podatkowa i prawna.

Kto może zgłaszać się do programu?

Każdy z innowacyjnym pomysłem na produkt lub usługę, chętny do założenia działalności w Polsce Wschodniej. Hub of Talents 2 obecnie szuka pomysłodawców do drugiego cyklu inkubacji firm, który kończy się w listopadzie br.

Jednak jeżeli nie zdążysz – nic straconego. Platformy Startowe prowadzą ciągły nabór do 2023 roku.

Nawet 1 mln złotych dofinansowania

Po pozytywnym zakończeniu procesu inkubacyjnego i uzyskaniu rekomendacji, możesz starać się o nawet 1 mln złotych dofinansowania na rozwój Twojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej.

W pilotażowej edycji projektu Platform startowych dla nowych pomysłów w Polsce Wschodniej, dofinansowanie o łącznej kwocie 79 mln złotych uzyskało 103 z 186 start-upów, które się o nie ubiegały.

Masz pytania?

Odwiedź stronę https://bpnt.bialystok.pl/PL/bpn-t/Projekty/hub-of-talents jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Platformie startowej Hub of Talents 2, lub skontaktuj się: mailowo: bpnt@bpnt.bialystok.pl lub telefonicznie: 85 722 20 51. Aby otrzymywać najnowsze informacje o projekcie polub fanpage „Hub of Talents 2” na Facebooku.

Leave a Reply