Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” z Grajewa rozpoczyna współpracę sponsorską z klubem Ślepsk Malow Suwałki w sezonie 2019/2020. Umowa będzie obowiązywać do końca lipca 2020 roku.

Konferencja dotyczącą nawiązania współpracy z klubem siatkarskim z PlusLigi odbyła się w czwartek, 7 listopada w Suwałkach.

Jak zauważył prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz – wraz z awansem Ślepska do PlusLigi pojawiają się nowi sponsorzy. Do tego grona właśnie dołączyła nowa firma.

„Mlekpol” już kiedyś był sponsorem drużyny siatkarskiej – w dodatku sponsorem tytularnym – chodzi o zespół AZS Olsztyn. Po 11 latach firma powraca do wspierania siatkówki na najwyższym poziomie. Póki co, nie będzie to wsparcie tytularne. Edmund Borawski, prezes „Mlekpolu” zapytany o rozszerzenie warunków współpracy, skomentował tylko, że to kwestia wyniku, z jakim zakończy sezon beniaminek PlusLigi.

Inauguracyjne spotkanie w hali Suwałki Arena odbędzie się 23 listopada o godz. 14.45 (to mecz z AZS Indykpol Olsztyn).

Mówi Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk:

Wojciech Winnik, prezes Ślepska dodał, że patrząc na takiego partnera jak „Mlekpol”, trzeba mierzyć wyżej. Prezes klubu dziękował też za wsparcie, podkreślając, że „bez wsparcia finansowego trudno jest robić dzisiaj sport”.

Wojciech Winnik:

Edmund Borawski, prezes Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol” o oczekiwaniach względem drużyny:

Krzysztof Ostrowski, dyrektor zakładu w Suwałkach:

Andrzej Kowal, trener drużyny o zasadzie małych kroków, zdobywaniu doświadczenia i utrzymaniu się w PlusLidze:

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj