W dniach 14-15 grudnia Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach gościć będzie fanów i graczy Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA 20. Osiem drużyn w CS:GO oraz trzydziestu dwóch graczy FIFA 20 powalczy o trofea i cenne nagrody. Kibice zbiorą się na trybunach, aby w niepowtarzalnej atmosferze śledzić pełne emocji rozgrywki, które zostały wsparte przez miasto Suwałki.

Turniej to dwa dni pełne emocji – nie tylko dla fanów e-sportu, ale dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w wydarzeniu. Poza efektowną sceną i meczami, na uczestników czekać będzie wiele stref i atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Suwałki E-Sport Arena odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. 14 grudnia o godz. 11:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia, po której zaczną się rozgrywki grupowe. Tego dnia też zaplanowano również widowisko i atrakcje dla publiczności. Zwycięzcy rozgrywek zmierzą się w wielkim finale 15 grudnia od godz. 10:00.

Organizatorem wydarzenia oraz turnieju Counter-Strike: Global Offensive jest IT-LIFE! – organizator wielu wydarzeń e-sportowych z różnymi grami. Pasjonaci z zacięciem do e-sportu i organizacji wydarzeń.

W ramach współpracy turniej FIFA 20 zostanie zorganizowany przez Diamond Football League! – pierwszą w Polsce ligą amatorów gier z serii FIFA. DFL zajmuje się organizowaniem fizycznych turniejów, propagujących znaczenie e-sportu dla szeroko rozumianego rozwoju człowieka, a co najważniejsze – zapewniają nową formę rozrywki przystępny e-sportowy sposób!

Zapisy do turniejów oraz więcej informacji dostępne na IT-LIFE.PL oraz DFL-DFL.COM
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne!

Counter-Strike: Global Offensive
CS:GO to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych w Polsce i za granicą. To tak zwana „strzelanka” (FPS – „first person shooter). Dwie pięcioosobowe drużyny – terroryści oraz antyterroryści – rywalizują ze sobą na przygotowanych przez producenta mapach. Turniejom e-sportowym zawsze towarzyszy komentarz, analiza i niezwykła oprawa.

FIFA 20
FIFA 20 – komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta siódma część piłkarskiej serii FIFA. Gra  łączy pokolenia oraz to rodzinny e-sport.

Leave a Reply