Od 10 stycznia w Cinema Lumiere będzie można obejrzeć nowy film z Shią LaBeoufem i Dakotą Johnson, którym partneruje Zack Gottsagen. Jak twierdzą krytycy – to piękny film drogi, doskonała propozycja na nowy rok.

W tym filmie najważniejsza jest podróż, podczas której obserwujemy bohaterów. Zak, chłopak z zespołem Downa, chce zrobić wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – podbić świat amerykańskiego wrestlingu.

Na swojej drodze na Florydę przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który niedawno przeżył osobisty dramat, a który jednak – mimo swojej słabości w tym momencie – decyduje się mu pomóc.

Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen w czarującej komedii, która podbiła serca amerykańskich widzów i krytyków. Za kamerą stanęli Tyler Nilson i Mike Schwartz – również autorzy scenariusza.

“Sokół z masłem orzechowym” to pełna serca, śmiechu i przygód ciepła i wzruszająca opowieść o nieprawdopodobnej przyjaźni. Zdobywca nagród i wyróżnień na festiwalach filmowych na całym świecie, w tym Nagroda Publiczności na SXSW Film Festival. To będzie najprzyjemniejszy seans początku roku.

W naszym konkursie można wygrać 2 pojedyncze bilety na dowolny pokaz tego filmu w Cinema Lumiere w Suwałkach. Wystarczy do 9 stycznia do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony film drogi, uzasadnij wybór? Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrywają: maryla_62 i Aneta Dz.

Dodaj komentarz