Rozpoczyna się kolejna edycja kursów przygotowujących do matury pod nazwą „Pogotowie Maturalne 2020”. Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły, do jakiej uczęszczają. To wyjątkowa możliwość powtórzenia materiału i lepszego przygotowania się do egzaminu dojrzałości.

To już kolejna edycja Pogotowia Maturalnego. W ubiegłym roku z kursów skorzystało ponad 150 osób. – W tym roku przygotowaliśmy zajęcia z matematyki, języka angielskiego, języka polskiego, chemii, geografii oraz innych przedmiotów, w zależności od zainteresowania tegorocznych maturzystów. Wszystkie prowadzone przedmioty dostępne są w opcji podstawowej i rozszerzonej – informuje Dawid Harasim, rzecznik prasowy PWSZ w Suwałkach.

Na każdy przedmiot przewidzianych jest 30 godzin. Zajęcia poprowadzą nauczyciele z wieloletnim doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży do egzaminów maturalnych.

Zapisy i wnoszenie opłat (symboliczne 120 zł za wszystkie 30 godzin) do dnia 23 stycznia 2020 roku. Pierwsze zajęcia rozpoczną się w drugi tydzień ferii. Harmonogramy zajęć ustalają nauczyciele (po feriach odbywają się one wieczorami i w weekendy).

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na stronie www.pwsz.suwalki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj