Suwalskie Prezentacje Artystyczne MARZEŃTAŃCE 2020, podczas których razem z Suwalskim Ośrodkiem Kultury radośnie świętujemy pierwszy dzień wiosny, to coroczna impreza dla młodych tancerzy, plastyków i wszystkich wyczekujących wiosny.

W tym roku odbędą się w piątek, 20 marca w godz. 9.00-14.00 na dużej scenie SOK-u. W programie: widowiskowe występy taneczne młodych artystów z Suwałk i okolic oraz kreatywne zabawy plastyczne, w tym otwarte warsztaty z Pracownią Sztuk Plastycznych dla najmłodszych uczestników oraz konkurs na przedstawienie Pani Wiosny-Marzanny.

Najbardziej pomysłowe prace zostaną pokazane podczas trwania prezentacji. Gościnnie wystąpią dzieci oraz młodzież ze Studia Piosenki Świetlik, prowadzonego w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Emila Kulbackiego. Oprócz tego odbędą się konkursy dla widzów i spotkania integracyjne instruktorów.

Regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie organizatora www.soksuwalki.eu. Szczegółowych informacji udzielają: Ewa Niedźwiecka (taniec), tel. 87 653 85 17 i Mieczysław Iwaszko (plastyka), tel. 87 563 85 27.

Rezerwacja miejsc na widowni: Ewa Niedźwiecka, tel. 87 653 85 17, w dni robocze w godz. 12.00-16.00.

Sponsorem wydarzenia jest suwalska spółka ASPI – Mecenas Kultury Suwałk i Partner Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Suwalskie Prezentacje Artystyczne MARZEŃTAŃCE 2020 w Suwalskim Ośrodku Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj