Udana wyprawa suwalskich badmintonistów do Poznania. Podopieczni Jerzego Dołhana pokonali w Poznaniu rywali: zawodników drużyn Stal Nowa Dęba, Plesbad Pszczyna i gospodarzy Arena Hawel Poznań — wszystkich po 7:0.

Kolejne trzy zwycięstwa badmintonistów SKB Litpo-Malow

SKB LITPOL-MALOW Suwałki 7-0 MKS Stal Nowa Dęba

SKB LITPOL-MALOW Suwałki 7-0 UKS Plesbad Pszczyna

CT Arena HAWEL Academy 0-7 SKB LITPOL-MALOW Suwałki

Suwalczanie nie dali rywalom złudzeń i pokazali, kto dąży po osiemnasty tytuł mistrza Polski. Badmintoniści w Poznaniu zagrali już ze wzmocnieniami z zagranicy. Zadebiutowała i to bardzo udanie Ukrainka, Marija Ulitina – zdecydowanie pokonała rywalki i jest mocnym wzmocnieniem drużyny.

Dobrze zaprezentował się Duńczyk, Emil Holst. Rewelacyjnie dobrze zagrała młodziutka, 15-letnia zawodniczka, Ulijana Volska, która w meczu ze Stalą Nowa Dęba pokonała w grze pojedynczej Monikę Kanię 15:6 i 15:2. W drugim starciu Ulijana w grze podwójnej wspólnie z Karoliną Szubert pokonały rywalki 15:6 i 15:4.

Drugim przeciwnikiem podczas IV rundy rozgrywek EKSTRALIGI Badmintona był zespół Plesbad Pszczyna. Rywale z Pszczyny byli dla naszych badmintonistów tylko tłem – zwycięstwa były łatwe i bez historii.

Dużą niewiadomą miała być rywalizacja z gospodarzami — podopieczni Rafała Hawla prezentują się w lidze znakomicie i dążą do zdobycia medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Miał to być mecz trudny, jednak zawodnicy SKB Litpol-Malow ponownie odnieśli zwycięstwo 7:0, nie zostawiając złudzeń, że suwalczanie chcą powrócić na najwyższy stopień podium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj